Deivio žmona paaiškino, kodėl jis neturėjo vienos nakties nuotykių: „Jis nelabai pasiekia“

Renata ir Deivis Norvilai
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Moterys prieš vyrus“ susirungs viena žinomiausių pramogų pasaulio porų. Dainininkai Deividas Norvilas-Deivis ir jo žmona Renata Norvilė stos į priešingas komandas, mėgindami išsiaiškinti, kurie geresni – jie ar jos? Azartiškame šou sutuoktiniai papuls į nepavydėtiną situaciją – teks vienas kitą reitinguoti ne itin maloniais klausimais, į kuriuos atsakė gatvėje apklausti žmonės.

Laidoje nuskambės intriguojantis klausimas: kuris iš laidoje dalyvaujančių vyrų – dainininkas Deividas Norvilas-Deivis, moterų treneris Martas Kalendra, šou „Moterys prieš vyrus“ vedėjas Jonas Nainys ar imtynininkas, Pekino olimpinių žaidynių sidabro medalio laimėtojas Mindaugas Mizgaitis – turėjo daugiausia vienos nakties nuotykių?

Žaidimo „Žvaigždžių topas“ metu moterys ir vyrai turės išreitinguoti priešininkus ir bandyti atspėti, kaip į tam tikrą klausimą atsakė šimtas gatvėje apklaustų žmonių. Už kiekvieną atspėtą vietą komanda uždirbs po vieną tašką. Išgirdusi klausimą, Renata Norvilė nuspręs savo vyrą pastatyti į ketvirtąją poziciją. Jos nuomone, Deivis turėjo mažiausiai vienos nakties nuotykių.

„Jis nelabai pasiekia“, – savo sprendimą aiškins Renata. „Mažiausias mažiausiai turėjo“, – geros nuotaikos nepraras D. Norvilas-Deivis. Laima Tamulytė-Stončė dėl ketvirtosios vietos turės kitą nuomonę – ją turėtų užimti moterų treneris Martas Kalendra, kuris sportu su klientėmis užsiima jų namuose. „Jis su jomis tik sportuoja, – šypsodamasi sakys Laima. – Negalima maišyti profesijos su malonumu.“

Visgi moterys nusprendė, kad daugiausia vienos nakties nuotykių turėjo laidos vedėjas J. Nainys. Antrąją vietą turėtų užimti Martas Kalendra. Trečiojoje vietoje jos mato imtynininką M. Mizgaitį. Ketvirtojoje pozicijoje, moterų nuomone, turėtų atsidurti D. Norvilas-Deivis. Tiesa, galutinis garsių moterų sprendimas dėl ketvertuko išsidėstymo nesutaps su gatvėje apklaustų merginų nuomone – merginos atspės tik vieną vietą.

Šio trečiadienio laidoje „Moterys prieš vyrus“ 20:30 val. per LNK susikaus šios žinomų žmonių komandos: dainininkas D. Norvilas-Deivis, imtynininkas M. Mizgaitis, moterų treneris M. Kalendra, vyrų komandos kapitonas J. Nainys, grupės „Queens Of Roses“ narė Akvilė Kisielienė, renginių ir televizijos laidų vedėja Laima Tamulytė-Stončė, Deivio žmona Renata Norvilė ir moterų komandos kapitonė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

Skaitykite daugiau