Deivis prisiminė seniai neskambėjusią dainą: hitas „Jeigu nori“ įgavo naują skambesį

Deivis Norvilas / Tomo Petrovskio nuotr.
Deivis Norvilas / Tomo Petrovskio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-06 11:21
AA

Ruošdamasis koncertiniam turui atlikėjas Deivis Norvilas prisiminė senai neskambėjusias dainas, o vieną iš jų, hitą – „Jeigu nori“, išleido naujoje aranžuotėje, kurią kūrė Deivydas Zvonkus. Koncertinis atlikimas buvo nufilmuotas ypatingoje vietoje – Šv. Kotrynos bažnyčioje.

„Naujai atrandu ir prisimenu savo kurtus kūrinius. Tai pirmoji mano daina, kuri tais laikais „Radiocentro“ Top 20-tuke užėmė 1 vietą, tada tai buvo kažkas neįtikėtino. Prieš daugiau nei 20 metų kurtą dainą galiu laikyti viena labiausiai pavykusių, ją klausau ir nenoriu nieko keisti. Praėjo daug laiko, bet nieks nepasikeitė – geras jausmas ir dabar ją dainuoti. O šis dainos filmavimas atspindi tai kas laukia klausytojų mano karjeros koncertiniame ture“ – pristatydamas dainą sako Deivis.

Naujai suskambusią dainą išgirsti gyvai ir pasidžiaugti kitais muzikanto kūriniais bus galima koncertinio turo „DEIVIS 25“ metu. Solidus ir šiltas koncertas skirtas visiems pasiilgusiems jaukių susitikimų ir profesionalaus, kokybiško muzikinio pasirodymo. Išgirsite neįtikėtinas istorijas iš 25 metų atlikėjo muzikinės karjeros. Koncertuose skambės: dainos iš miuziklų „Paryžiaus katedra“, „Jėzus Kristus Superžvaigždė“, kūriniai iš nuostabaus etapo muzikiniame projekte „Auksinis balsas“ ir autorinės atlikėjo dainos tapusios hitais: „Dainuok“, „Ašara“, „Mergytei“, „Taip gera“ ir kitos.

Deivis Norvilas / Asmeninio archyvo nuotr.

Koncertai vyks: spalio 8 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje, spalio 27 d. Šiaulių kultūros centre, spalio 28 d. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre, lapkričio 19 d. Marijampolės kultūros centre, lapkričio 25 d. Klaipėdos Žvejų rūmuose, lapkričio 26 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose, lapkričio 27 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje. Bilietus platina bilietai.lt.

Koncertus pristato muzikinių projektų agentūra „PEPPER LIVE“ sukūrusi ir organizavusi tokius projektus kaip „Holivudo žvaigždės“, „The Beatles Show“, Manto Jankavičiaus koncertinis turas „Nuoširdus ir tikras“ ir kt.