Deivydas Zvonkus filmavime pasirodė su meška

Deivydas Zvonkus / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Deivydas Zvonkus / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-01-14 19:06
AA

Panašu, kad už savo miestą – Telšius – LNK šou „Supermiestas“ Deivydas Zvonkus kausis iš visų jėgų. Antai antrosios šou laidos filmavime jis kovojo ne vienas, o su kompanija – pasirūpino, kad į studiją atkeliautų gyva meška.

Pirmos „Supermiesto“ laidos filmavime susirinkę žiūrovai jau matė, kaip dėl pergalės susikovė Vilnius, Klaipėda, Plungė ir Marijampolė. Antrojoje laidoje žiūrovai pamatys dar keturių vietovių kovą: Alytaus komandą į priekį veda Asta Pilypaitė, Vilniaus kraštą – Katažina Zvonkuvienė, Telšius – Deivydas Zvonkus, o Kauną – Natalija Bunkė. 

Tačiau nors kiekvienas miestas turi po vieną kapitoną, D.Zvonkus nusprendė, kad vien jo jėgų čia gali nepakakti – juk nusimato arši kova. Todėl pasirūpino, kad į studija būtų atvesta ir tikra meška – Telšių miesto simbolis. 

Antrojoje „Supermiesto“ laidoje – būrys garsenybių (79 nuotr.)
+73

Mešką į studiją atvedė jos globotojas, čia ji pasirodė pasipuošusi Telšių miesto atributika: buvo apvilkta marškinėliais su užrašu „Mona Telšė“. Patupdyta greta D.Zvonkaus meška buvo nerami: muistėsi ir atrodė pasimetusi, ją tramdyti teko greta prisėdusiam globotojui . Atsipalaiduoti meškai nepadėjo ir publika: gausiai susirinkusių žiūrovų kurtinantys aplodismentai ir ovacijos gyvūno nepadrąsino. 

Idant meška studijoje nepridarytų žalos, publika buvo iš anksto perspėta, kad prie gyvūno nelįstų, jo neglostytų. Meškai buvo uždėtas antsnukis. 

Deivydas Zvonkus / Lukas Balandis / BNS nuotr.