Dėl George'o Clooney ir Amal Alamuddin vestuvių Italijoje priimti du laikini įstatymai

George'as Clooney ir Amal Alamuddin / AOP nuotr.
George'as Clooney ir Amal Alamuddin / AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-06-29 16:00
AA

Holivudo žvaigždė George'as Clooney (53 m.) iš peties ruošiasi rugsėjį Italijoje įvyksiančioms vestuvėms su teisininke Amal Alamuddin (36 m.) – pranešama, kad specialiai dėl planuojamos puotos priimti du laikini įstatymai, kurie gins jaunavedžių ir jų svečių privatumą.

George'as Clooney Italijoje prie Komo ežero turi prabangią vilą „Villa Oleandra“, kur ir bus keliamos vestuvės. Jis iš anksto pasirūpino, kad jo vestuvių dieną jo ramybės nedrumstų paparacai, žurnalistai ir kiti smalsuoliai.

„Us Weekly“ žiniomis, Laglio taryba praėjusią savaitę priėmė įstatymą, kuriuo tiems, kas nekviesti artinsis prie „Villa Oleandra“, bus taikomos didžiulės piniginės baudos ir kitos nuobaudos. Draudžiama, kad prie vilos kas nors privažiuotų ar priplauktų iš ežero pusės 24 valandas per parą. Plaukiojantiems prie vilos arčiau kaip 100 metrų bus skiriamos baudos, sieksiančios 500 eurų.

Šie apribojimai galios iki rugsėjo 30-osios, o George'o Clooney ir Amal Alamuddin vestuvės numatytos tą patį mėnesį.

„Dabar visiškai uždrausta sustoti prie George'o Clooney vilos įėjimo, – sakė Laglio meras Roberto Pozzi. – Tai eismo ir saugumo klausimas. Leisti prie vilos laisvai prieiti bet kam būtų labai pavojinga, o tai taip pat yra ir privatumo problema.“

Meras tikino, kad ir anskčiau miestas buvo priėmęs panašių laikinų įstatymų, kurie puikiai veikė. „Nubausti kol kas nieko neteko, – pasakojo Roberto Pozzi. – Šių veiksmų imamės, kad pakeistume žmonių elgesį ir sukurtume saugesnę aplinką. Mes privalome garantuoti George'o Clooney ir jo svečių privatumą ir saugumą.“