Dėl gimtadienio šventės nerimavusi Karina Krysko-Skambinė sekmadienio rytą ryžosi tikram išbandymui

Žmonės.lt fotomontažas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Balandžio 23 dieną Kaune įvyko visų sporto aistruolių mėgstamas „Ąžuolyno bėgimas“. Aktyvią veiklą propaguojančios įžymybės šoko į sportinius drabužius ir savo ištvermę išbandė bėgant 5 kilometrų atstumą. Dainininkė Karina Krysko, kuri anksčiau sakė, kad šis renginys bus geriausias pasiruošimas gimtadienio šventei, spinduliavo ryžtą ir nesiliovė šypsotis.

Gegužės 14 dieną 36-ąjį gimtadienį švęsianti dainininkė Karina Krysko-Skambinė, išsiųsdama draugams kvietimus jame dalyvauti, šventės vietos pasirinkimu nustebino ne vieną artimą bičiulį.

„Ąžuolyno bėgimas. Pavasaris 2017“ akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Aktyvų gyvenimo būdą propaguojanti K. Krysko-Skambinė po treniruočių sporto klube išsikalbėjo su keliomis moterimis, kurios papasakojo apie tradicinį renginį – ėjimą pajūriu. Šįmet šventė, sutraukianti tūkstančius norinčiųjų Kuršių Nerijoje įveikti nuo 12,5 iki 100 kilometrų, sutampa su Karinos gimtadienio data.

Karina Krysko-Skambinė Rolandas Kazlas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Ąžuolyno bėgimas“ – puiki proga pasiruošti artėjančiai gimtadienio šventei. Anot Karinos Krysko, viena iš „Ąžuolyno bėgimo“ organizatorių Karolina Lazauskaitė yra ir aktyvi žygeivė, pernai pajūriu įveikusi 50 kilometrų atstumą. Būtent ji ir paragino moterį pasiruošti iš anksto.

Greičiausiai iš žinomų žmonių penkių kilometrų atstumą įveikė „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Norėjau pagerinti savo praėjusiųjų metų rezultatą. Tuomet bėgti nebuvo lengva – skaudėjo šoną. Šįmet niekuo skųstis negalėjau, todėl leidau sau paskubėti“, - su šypsena kalbėjo tituluota gražuolė.

Šįkart „Ąžuolyno bėgime“ dalyvavo apie 2000 bėgimo entuziastų. Renginio dalyviams pasiūlytos net 8 skirtingos rungtys.

Sekmadienį vykusiame renginyje pasirodė daug pažįstamų veidų: aktorius Rolandas Kazlas, baleto šokėjas Nerijus Juška su šeima, tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir kiti.

„Ąžuolyno bėgimas. Pavasaris 2017“ (55 nuotr.)
+49
Skaitykite daugiau