Dėl ko labiausiai pyksta skirtingų Zodiako ženklų atstovai

Kaip išspręsti konfliktą?
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kad ir kaip būtų gaila, tačiau be konfliktų savo gyvenime neišsiversime. Tačiau jeigu pažiūrėtume iš kitos pusės, būtent jie priverčia mus geriau save pažinti ir įsiklausyti į savo vidinius poreikius. Tačiau kas mus labiausiai erzina? Dėl ko dažniausiai suraukiame antakius ir pradedame širsti? Išsiaiškinkime savo konfliktų priežastis pagal... Zodiaką.

Avinas
 
Avinai – tikri karštakošiai, todėl juos išvesti iš kantrybės gali menkiausia smulkmena. Įdomiausia, kad jie itin permainingi. Vieną akimirką plūstasi įkaitę iki raudonumo, o kitą, žiūrėk, jau trykšta gera nuotaika ir su malonumu klausosi, ką kalba jo pašnekovas. Avinai visuomet pasiruošę išspręsti konfliktą ir nelaukti, kol įtampa pasieks lemiamą tašką. Gal kartais jie ir atrodo grubūs, tačiau tai tik akimirkos emocija. Kaip bendrauti su Avinu? Leiskite jam nusiraminti, pasakyti, ką galvoja, nepertraukinėkite ir tuomet spręskite rimtus klausimus. 
 
Jautis
 
Jaučiai įsitikinę, kad visi barniai, pykčiai ir konfliktai išsisprendžia savaime. Po šiuo ženklu gimusieji neša taiką ir visais būdais stengiasi išvengti konfliktinių situacijų, tačiau jų verčiau nepykdyti, nes tuomet pajusite, ką reiškia tikras įtūžis. Jaučiai – užsispyrę, jiems sunkokai sekasi ieškoti bendrų sąlyčio taškų, kartais pritrūksta kantrybės išklausyti kitus. Supykusius jautukus tikrai nuraminsite meile ir švelnumu. Šie žmonės gana ilgai nešiojasi nuoskaudas savyje ir niekada jų neužmiršta, tad susigrąžinti tokius santykius, kokie buvo iki konflikto, gali būti labai nelengva. 
 
Dvyniai
 
Šie žmonės nemėgsta dalyvauti konfliktuose ir stengiasi jų išvengti visais įmanomais būdais. Jie pasitraukia dar iki to momento, kai juos pabando įtraukti į barnį. Jeigu nepavyksta to padaryti ir Dvyniai atsiduria konflikto sukūryje, nieko gero nelaukite. Jie savo nuomonę įrodinės garsiai, šūkaudami, mosuodami rankomis ir pasitelkdami įvairiausias citatas. Kaip išspręsti karštą situaciją? Ginčykitės protingai ir argumentuokite, kodėl manote būtent taip, o ne kitaip. 
 
Vėžys 
 
Tai jautrios ir sentimentalios asmenybės, todėl bet koks konfliktas jiems sukelia gilius išgyvenimus, nerimą bei stresą. Jeigu jam artimi žmonės kenčia arba su juo pačiu elgiasi negražiai, Vėžys labai sutrinka, graužiasi, todėl gali netgi susirgti. Vėžiukams būtinai reikia nuolatinio rūpesčio, priežiūros, globos, todėl jie nusiramins tik tada, kai problema bus išspręsta. Šiuos žmones erzina visokie išvedžiojimai, kadangi jie nenori per daug gilintis į situaciją. Norėdami gerai sutarti su Vėžiukais, žiūrėkite, kad jie jaustųsi mylimi, apgaubti šilumos ir ramybės auros. 
 
Liūtas
 
Šio Zodiako ženklo atstovai į konfliktus reaguoja karališkai, o įskaudinti išeina aukštai pakelta galva, lyg būtų nugalėtojai. Liūtai viską suvokia tiesiogiai, todėl negali pakęsti net ir iš pažiūros nekaltų įžeidinėjimų ar sarkastiškų pastabų savo adresu. Gali būti, kad vieną kartą įžeidę Liūtą, iš jo draugų rato pasitrauksite visiems laikams. Visgi supratę savo klaidas Liūtukai gailisi, graužiasi ir stengiasi jas ištaisyti. 
 
Mergelė 
 
Dar vienas taikos balandis – tai Mergelė, kuri niekada pirma nepradės konflikto ir nesistengs jo įsiūbuoti. Tačiau jos pedantizmas ir bandymai pamokslauti gali bet ką išvesti iš kantrybės. Kai kurios Mergelės gali būti per daug žemos savivertės, prastos nuomonės apie save, todėl bet kokią pastabą savo adresu išgyvena itin skausmingai. Kaip bendrauti su Mergelėmis? Galvokite, ką sakote ir rinkitės atitinkamus žodžius išsakyti savo nuomonę. Nepamirškite pamaloninti komplimentais. 
 
Svarstyklės
 
Šie žmonės labai jautriai reaguoja į bet kokius kraštutinumus, kadangi trokšta harmonijos visame kame. Galbūt todėl Svarstyklės puola gesinti bet kokią konflikto ugnį, kad ši dar labiau neįsipliekstų. Jos greitai atleidžia, vertina kitų žmonių geranoriškumą, dievina dovanas ir gėles. Jeigu susipykote su Svarstyklėmis, jos to nepamirš ir netgi po metų galės atpasakoti su visomis smulkmenomis. 
 
Skorpionas 
 
Skorpionai ir konfliktai, pasak astrologų, gana panašus žodis. Teigiama, kad po šiuo ženklu gimę žmonės labai lengvai ir patys įsivelia į barnus, ir su mielu noru šiuos provokuoja. Visgi tai daro ne specialiai, o dėl savo būdo ypatybių. Iš esmės Skorpionai yra jautrios, pažeidžiamos, neatsiskleidžiančios asmenybės, todėl norėdamos paslėpti šias savybes, atsiduria konflikto sūkuryje. Šie žmonės kerštingi, ilgai prisimena skriaudas, todėl su jais bendraukite atvirai ir per daug nelįskite į asmeninį jų gyvenimą. 
 
Šaulys 
 
Greitai užsiplieskia, o konflikto įkarštyje nekontroliuoja savo kalbos, tačiau jis visuomet pasiruošęs ieškoti sprendimo. Šauliai įpykę būna žiaurūs, tačiau po kurio laiko nusiramina ir tuomet atlyžta. Jie greitai pamiršta, kas buvo, nekaupia savyje nuoskaudų, tiesiog išsprendžia tai, kas juos kankina, ir eina pirmyn. Taigi, su jais bendrauti paprasta, kadangi net ir po didžiausio barnio Šauliai pasiruošę bendrauti taip, kaip anksčiau. 
 
Ožiaragis
 
O štai šis žmogus ilgai išgyvena nuoskaudas. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad jis šaltas it ledas, kadangi iš veido išraiškos neišskaitysime jokių jausmų, tačiau Ožiaragio viduje verda tikra karo ugnis, ir jis pasirengęs kerštauti. Norėdami išlaikyti gerus santykius, verčiau laikykite ramybės taktikos ir kuo paprasčiau, nepakeldami balso, išsakykite savo pageidavimus, mintis ar argumentus. Po to, kai konflikto uraganas nurimsta, Ožiaragis dažniausiai tampo romus lyg avinėlis ir netgi yra pasiruošęs atleisti. 
 
Vandenis
 
Vandenio nuspėti beveik neįmanoma. Konflikto metu jis reaguoja labai įvairiai – nuo uždarumo ir visiško atsiskyrimo, iki aršios savo nuomonės išsakymo. Vandeniai yra dėmesingi kitų žmonių trūkumams, todėl iš savo priešų gali ne tik gardžiai pasijuokti, bet ir pačiu netikėčiausi metu smeigti į jautriausią vietą. Nieko keisto, kad jie savo elgesiu gali išvesti kitus iš kantrybės, suerzinti ir sunervinti. Pastaruoju atveju palaukite, kol Vandenio ironijos kupina nuotaika pasibaigs, o tuomet ramiai pasikalbėkite. Abejingumas lengviausiai padės įveikti šio žmogaus išsišokimus. 
 
Žuvys 
 
Žuvys užsigauna labai greitai, tačiau jos skaudulius išgyvena labai paprastai: pasineria į savo jausmus ir permąsto, kas įvyko. Atleidžia greitai, kadangi negali sau leisti ilgai pykti, trokšta meilės ir švelnumo. Visgi, konflikto metu suerzinę Žuvis, sužinosite apie save tai, ko anksčiau net nenutuokėte. Jos išlies savo skausmą įgeldamos priešininkui taip, kad net lūpa atkars. Žuvys – stebėtojos ir žino visas jūsų silpnybes. Tiesa, po konfliktinės situacijos suvaldymo šie žmonės ima gailėtis išsakytų žodžių ir netinkamo elgesio. 
Skaitykite daugiau