Dėl nemalonaus įvykio Justinai Rudokei teko praleisti „Žmonės 2019“ apdovanojimus

Justina ir Ramūnas Rudokai/Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuotr.
Justina ir Ramūnas Rudokai/Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-01-19 13:51
AA

Penktadienio vakarą vykę apdovanojimai „Žmonės 2019“ Justinai Rudokei nebuvo tokie smagūs. Prieš pat juos moteris sugadino savo suknelę, todėl visą ceremoniją teko žiūrėti namuose, jaukiai įsitaisius prie televizoriaus ekrano.

Ramūno Rudoko žmona Justina sausio 18 dieną pasidalijo įrašu socialiniame tinkle. Moteris skundėsi, kad šį vakarą jai itin nepasisekė, nes prieš pat iškilmingą ceremoniją suplyšo vakarinės suknelės užtrauktukas.

„Šiandien mano pelenės istorija baigėsi anksčiau negu tikėjausi...Ilgai ruošėmės ir labai laukėme...Bet suplyšęs mano nuostabios suknelės užtrauktukas neleido žingsniuoti raudonu kilimu. Neslėpsiu, buvo ir ašarų, bet paaiškėjo, kad viskas tik į naudą! „Žmones 2019“ žiūrim jaukiai apsikabinę namie. O mano vyras Ramūnas Rudokas šiandien visus apdovanojimus skiria man!“ – savo vakaro vargais ir džiaugsmais dalijosi Justina Rudokė.

Penktadienį Lietuvos operos ir baleto teatre šventinės ceremonijos metu buvo apdovanoti labiausiai Lietuvai nusipelnę visuomenininkai: verslininkai, mokslininkai, sportininkai, kultūros ir meno atstovai bei ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės.

Nugalėtojus galite rasti ČIA.

Sausio 18-osios vakarą raudonuoju kilimu žengė ir fotografams mielai pozavo visas būrys garsių žmonių.

Apdovanojimai „Žmonės 2019“ garsiai kalbėjo apie tuos, kurie savo darbais, idėjomis bei iniciatyvomis keičia šalį ir visuomenę.

„ŽMONĖS 2019“ apdovanojimų raudonasis kilimas (264 nuotr.)
+258
„Žmonės 2019“ apdovanojimų ceremonija (82 nuotr.)
+76
„ŽMONĖS 2019“ apdovanojimų akimirkos (105 nuotr.)
+99