Dėl Sauliaus Sipario ligos perkeltas spektaklis: aktorius prašo gerbti jo ramybę ir privatumą

Saulius Siparis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktorius Saulius Siparis (57) atsidūręs medikų globoje prašo gerbti jo ramybę ir privatumą. Spektaklių repertuarą priverstas koreguoti ir komedijos teatras „Domino“.

„Domino“ teatras spektaklį perkelia į sausio mėnesį ir nuoširdžiai atsiprašo žiūrovų už sukeltus nepatogumus. Teatras linki aktoriui Sauliui Sipariui kuo greičiau pasveikti.

15min primena, kad dar lapkričio pabaigoje aktorius įkliuvo policijai, nes neblaivus vairavo netvarkingą automobilį – įpūtė 0,54 promilės.

Aktorius 15min tąkart prisipažino, kad po sulaikymo gatvėje nevyko į Priklausomybės ligų centrą, kad duotų kraujo mėginį ir galbūt turėti tikslesnio tyrimo apie įtariamą jo apsvaigimą rezultatus. „Kam man tas priklausomybės centras? Aš esu priklausomas tik nuo Lietuvos košmarų! Aš niekam nieko neįrodinėsiu“, – kategoriškai kalbėjo pašnekovas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aktoriui Sauliui Sipariui gresia teismas – neblaivus vairavo netvarkingą automobilį

Saulius Siparis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Ką daryti su spektaklio bilietais

Susirgus Sauliui Sipariui, gruodžio 14 d., 19 val., Vilniuje turėjęs vykti spektaklis „Bus sunku“ perkeliamas į 2017 metų sausio 26 dieną 19 valandą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aktorius Saulius Siparis išvežtas į ligoninę: „Domino“ teatras keičia repertuarą​

Žiūrovai į sausio 26 dienos seansą bus įleidžiami ir su gruodžio 14 dienos bilietais – jų keisti nereikia. Jei perkeliamo renginio naujoji data yra netinkama, bilietus galima grąžinti iki gruodžio 30 dienos.

Norint grąžinti elektroninius bilietus, reikia kreiptis el. adresu [email protected] ir atsiųsti prašymą grąžinti pinigus (nurodant sąskaitos numerį), pavedimo kopiją ir el. bilietų kopiją.

Jei bilietai pirkti kasoje, tuomet registruotu paštu reiktų atsiųsti originalius bilietus ir apmokėjimo čekį adresu: UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“, Teatro g. 9b-19 Vilnius, Lietuva.

Skaitykite daugiau