Dėl šlovės gražuolė susibjaurojo veidą sieros rūgštimi

Kaukė / Shutterstock nuotr.
Kaukė / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-02-06 09:00
AA

Sakoma, kad grožis reikalauja aukų. Tačiau ar turtai reikalauja išniekinto grožio? Labai tuo abejojame skaitydamos 21-erių metų merginos istoriją.

Tamsiaodė Naomi Oni, Victoria's Secret parduotuvės asistentė, inscenizavo nelaimingą įvykį, kurio metu buvo apipilta sieros rūgštimi. Mergina šiam beprotiškam sumanymui ryžosi dėl šlovės ir milžiniškos pinigų sumos. Tai išaiškėjo tik dabar, praėjus daugiau nei metams.

2012 m. pabaigoje Didžiojoje Britanijoje gyvenančią Naomi sieros rūgštimi apipylė po parandža pasislėpusi moteris. Tamsiaodei pardavėjai po šio siaubingo įvykio teko gydyti ypač sunkius veido ir krūtinės odos nudegimus. Ši žiauri istorija akimirksniu pateko į laikraščius ir televiziją, apie nukentėjusiąją Naomi be perstojo kalbėjo žmonės, be to, labai dosniai buvo aukojami pinigai jos brangiai kainuojančiam gydymui. Šioje istorijoje lyg ir norėtųsi dėti tašką, jei ne vienas „bet“...

Pasirodo, tik visai neseniai išsiaiškinta, kad šis užpuolimas su sieros rūgštimi buvo sumanytas... pačios nukentėjusiosios! N. Oni įkalbėjo bendraamžę Mary Konye apipilti ją rūgštimi. Prieš užpuolimą Mary paslėpė savo veidą po bandža, kad jos nesusektų slaptos stebėjimo kameros ir kad visas šis incidentas įgautų religinę potekstę.

M. Konye advokato teigimu, modelį Naomi tiesiog maniakiškai užvaldė mintis apie užpuolimą su sieros rūgštimi, mat ji itin pavydėjo modeliui Katie Piper.  Ši mergina buvo apipilta sieros rūgštimi, nes taip niekšiškai atkeršyti sumanė jos buvęs vaikinas. K. Piper istorija nuvilnijo per visą pasaulį. Ir ką sau manote? Būtent apie tokią „šlovę“ ir apie nemenką materialinę pagalbą svajojo Naomi.

Pirmaisiais mėnesiais N. Oni planas ėjosi lyg sviestu patepta. Tačiau tikrieji šio žiauraus įvykio faktai ėmė ryškėti teismo proceso metu, kai buvo apklausiama kaltinamoji M. Konye. Nukentėjusioji Naomi kategoriškai neigė informaciją, kad po užpuolimo ketino tapti pasiturinčia ir žymia visame pasaulyje panele.

Gal nutuokiate, kas patvirtino N. Oni skleidžiamą melą? Ogi jos nešiojamasis kompiuteris! Jame rasta aibė nuorodų, kad Naomi, kol pati „paragavo“ sieros rūgšties, karštligiškai sekė kiekvieną naujieną apie K. Piper. Gelbėdamasi iš skęstančio melo laivo, N. Oni „nuoširdžiai“ stengėsi įtikinti visus, kad ją „be galo sukrėtė“ Katie tragedija.