Dėl sūnaus lakuotų nagų kritikos sulaukęs Dwyane'as Wade'as atkirto „laido riteriams“

Dwyane'as Wade'as su šeima/Vida Press ir soc. tinklų nuotr.
Dwyane'as Wade'as su šeima/Vida Press ir soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-12-20 20:05
AA

Žymusis Majamio „Heat“ komandos žaidėjas Dwyane'as Wade'as prabilo apie savo 12-mečio sūnaus Ziono išvaizdą ir požiūrį į gyvenimą.

„Stebėjau savo sūnų nuo pat jo gimimo iki jo tapimo tokiu, koks ji yra dabar“, – teigė žvaigždė.

„Niekas nepakito, jam pradėjus persirenginėti mergaitiškais drabužiais visos atsakomybės, šilti jausmai ir meilė liko tokie patys, kokie buvo nuo pat sūnaus atsiradimo šioje žemėje. Dabar laikas mums išmokti priimti žmones tokius, kokiais jie patys nori būti. Tai visų mūsų, o visų pirma mano, kaip tėvo, pareiga“, – išdidžiai apie savo atžalą kalbėjo Dwyane‘as.

Dwyane'as Wade'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jis paragino tėvus visus vaikus mokyti, kad jie yra laisvi ir gali būti tuo, kuo nori būti. Svarbu, kad  patys tą suprastų ir to norėtų.

„Visi galėtume iš jų pasimokyti“, – įsitikinęs krepšininkas.

Patyčias internete sukėlė Dwyane‘o paviešinta nuotrauka iš Padėkos dienos. Fotografijoje krepšininko sūnus Zionas dėvėjo marškinėlius, nedengiančius bambos ir matėsi berniuko lakuoti nagai.

Vaiko išvaizdą pradėjo komentuoti aibė piktų komentatorių – tai paskatino Dwyane‘ą parašyti socialiniame tinkle „Twitter“ atsakymą besipiktinantiems:

„Skaičiau jūsų pagiežos ir pykčio kupinus komentarus po mano sūnaus nuotrauka. Suprantu, kad kvailumo nematau savo aplinkoje, tačiau pasaulyje jo – apstu. Vesti savo šeimą į priekį yra mano pasirinkimas, o ne jūsų. Tad mes renkamės ir toliau palaikyti savus, skleisti šilumą ir gėrį“.

Dwyane‘o vyriausiasis sūnus, Zaire‘as, paliko po tėčio įrašu balso žinutę, kurioje taip pat išreiškė meilę bei palaikymą savo broliui Zionui. Akivaizdu, kad Wade‘ų šeimoje palaikymo netrūksta.

„Supraskite, kad jūs, piktieji laido riteriai, esate problema, o ne žmonės, pasirenkantys būti kitokiais. Geriau visi rūpintumėtės savaisiais gyvenimais, nes akivaizdu, kad problema yra ne mano sūnus, o jūs. Žmonės gimsta būti tuo, kuo jie nori būti. Tai, ką jūs darote, rašydami tokius komentarus, nėra gyvenimas“, – dėstė žymusis sportininkas.