Dėl televizijos pasiūlymo radijo laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė atsisakė pusmetį lauktų vestuvių Austrijoje

Raminta Vyšniauskaitė / TV3 nuotr.
Raminta Vyšniauskaitė / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-06-19 11:16
AA

Ketvirtadienio vakarą televizijos TV3 eteryje – premjera: šilčiausias vasaros projektas „Mano geriausia draugė“, kuriame susitiks 8 komandos – žinomų pramogų pasaulio atstovių ir jų mamų poros – siekiančios įrodyti, jog yra pačios geriausios draugės.

Projektą patikėta vesti šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėjai Ramintai Vyšniauskaitei ir jos mamai Janinai Vyšniauskienei. Tiesa, daugelis nenumano, ko teko atsisakyti Ramintai dėl noro tapti televizijos laidos vedėja.

„Dar žiemą gavau kvietimą dalyvauti draugės vestuvėse. Ir ne bet kur, o Austrijoje! Be galo laukiau šios kelionės ir būsimos šventės. Viskas buvo suplanuota. Austrijoje turėjo laukti įvairių tautybių svečiai iš viso pasaulio, nuostabi bažnytėlė kalnuose ir puikus oras...“ – pasakoja Raminta.

Ilgai lauktose vestuvėse žinomai merginai taip ir neteko dalyvauti. „Man pasiūlė vesti laidą „Mano geriausia draugė“. Turėjau susidėlioti visus „už“ ir „prieš“. Nuoširdžiai atsiprašiusi draugės, kuri (ačiū jai) mane puikiai supranta, pasirinkau televizijos laidos vedėjos darbą“,  – apie nelengvą, tačiau džiuginantį sprendimą sako Raminta.

Projekte „Mano geriausia draugė“ Raminta su savo mama Janina pristatys 8 dalyvių poras, kurių gretose – ne viena žinoma mergina. „Dalyvių poros labai skirtingos. Vienos mamos su dukromis panašesnės, kitos gana skirtingos. Vienos vaikšto net vienodai apsirengusios, kitos – nesuprasi, kuri čia mama, kuri dukra“, – atskleidžia R.Vyšniauskaitė.

Pasak laidos vedėjos, atrinktųjų charakteriai – kuo įvairiausi, nuo a iki ž: „Vienos dalyvės yra meniškos, kitos sportiškos, tad vertinimo komisijai nebus lengva. Komisijai tikrai teks paplušėti.“

Komisijos kėdėse bus trys nuolatiniai nariai. Laidų vedėjas ir prodiuseris Mindaugas Rainys vertins mamų su dukromis asmeninį ryšį, būrėja ir astrologė Vaiva Budraitytė ezoteriškai astrologiškai lygins porų veido panašumus, bruožus, o plastikos chirurgas Darius Radzevičius stebės estetiniu požiūriu. Kiekvienoje laidoje komisijoje bus vienas svečias.

Premjeroje dalyvauja „Mis Aukštaitija 2013“ ir antrąja vicemis konkurse „Mis Lietuva 2013“ tapusi Justina Ieva Steponavičiūtė su mama Laima Steponavičiene iš Panevėžio, socialiniame eksperimente „Tik nesakyk mamai“ išgarsėjusios – moksleivė Anastasija Ivanova ir jos mama Dorota Skinder iš Vilniaus, rankinių dizainerė Aušra Žvirblienė ir jos dukra moksleivė Melani Pettersson iš Vilniaus, profesinio mokymo centro tarptautinių projektų kuratorė Svajūnė Ungurytė-Ragauskienė ir jos mama Edita Šemetienė iš Ukmergės, grupės „Naujos pupytės“ narė Neringa Šiaudikytė ir jos mama Valdonė Šiaudikienė, „Mis Lietuva 2013“ konkurso dalyvė Karolina Augutytė ir jos mama Laura Augutienė, projekto „X Faktorius“ finalininkė Anžela su savo mama Regina Adamovič, muzikos grupės „Kitokios“ narė Oksana Šklėriūtė su mama Janina Šklėriene.

Šilčiausias vasaros projektas „Mano geriausia draugė“ –  ketvirtadieniais 20.00val. per TV3.