Demi Lovato apie sunkiausią gyvenimo etapą – nepalūžti jai padėjo geriausi draugai

Demi Lovato / Vida Press nuotr.
Demi Lovato / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-05-16 08:58
AA

Metų pradžioje iš reabilitacijos klinikos išėjusi amerikiečių aktorė bei dainininkė Demi Lovato (26), panašu, mėgaujasi gyvenimu. Įžymybė ir vėl atrodo sveika, laiminga ir įsimylėjusi. Mergina suskubo padėkoti geriausiems draugams.

Šiuo metu Bora Boroje besiilsinti dainininkė pasidalijo atostogų fotografijomis, kuriose užfiksuota ne tik viena, bet ir su draugais: Matthew Scott Montgomery ir Sirah.

„Ačiū jums, kad nepalikote manęs vienos mano juodžiausiame gyvenimo etape ir nepaliaujamai džiovinote mano ašaras. Ačiū jums, kad esate tokie rūpestingi ir nuoširdūs,“ – jautriai rašė Demi Lovato. 

Ji tęsė: „Esu tokia laiminga, galėdama būti kartu su šiais dviem geriausiais savo draugais, man artimomis sielomis. Jie tokie talentingi ir kiekvieną dieną mane vis labiau įkvepia... Jūs manimi rūpinatės kiekviename žingsnyje.“

Liepos mėnesį D. Lovato buvo skubiai išgabenta į ligoninę. Savo namuose Los Andžele ji buvo surengusi vakarėlį, kurio metu stipriai perdozavo narkotikų. Nuo to laiko Demi nuo priklausomybių gydėsi reabilitacijos klinikoje Čikagoje. „Aš visuomet atvirai kalbėjau apie savo priklausomybes. Supratau tai, kad ši liga taip paprastai nedingsta. Tai yra dalykas, su kuriuo aš dar nebaigiau kovoti“, – pradėjusi gydytis skelbė ji.

Demi Lovato / Vida Press nuotr.

D. Lovato slaugantys medikai vėliau atskleidė, kad moteris vartojo itin stiprias psichotropines medžiagas: metamfetaminą ir heroiną.

Pasak TMZ, artimiausi Demi draugai žinojo, kad ši ir vėl turi problemų dėl kvaišalų. Dainininkė pasidarė agresyvi ir nenuspėjama. Anot neįvardytų šaltinių, buvo tik laiko klausimas, kada nutiks nelaimė.

Artimo šaltinio teigimu D. Lovato vėl įniko į narkotikus po to, kai atleido savo terapeutą, kuris padėjo jai kovoti su priklausomybėmis.

„Tie žmonės, su kuriais pastaruoju metu ji leidžia laiką nėra jos tikri draugai. Ji jiems nė kiek nerūpi. Savo tikrus draugus ji nustūmė į šalį“, – „People“ sakė artimas Demi draugas.

„The Jonathan Ross Show“ apsilankiusi dainininkė dar praeitą spalį atvirai papasakojo apie paskutiniąją intervenciją, kuomet tėvai uždraudė Demi bendrauti su jaunesne seserimi Madison De Le Garza, kuriai dabar – 16 metų.

Demi atsivėrė ir nuoširdžiai papasakojo apie bėdas su alkoholiu, narkotikais, psichinės sveikatos problemas: depresiją, mintis apie savižudybę bei savęs žalojimą.

Demi Lovato / „Scanpix“ nuotr.

„Man teko išgyventi sunkumus bei nuo jų gydytis, todėl dabar, kai perėjau į kitą pusę, naudoju savo istorijas norėdama padėti kitiems ir įkvėpti juos ieškoti reikiamos pagalbos.

Mano šeima, tikrai artimi draugai ir vadybininkas, jie visi palaikė mane. Be jų manęs čia nebūtų. Taip pat ir mano gerbėjai – jie davė man priežastį gyventi, už ką būsiu amžinai dėkinga“, – susijaudinusi tuomet kalbėjo dainininkė.

Demi jau seniai turėjo rimtų problemų su narkotikais, tačiau jau šešerius metus buvo švari.