Demi Moore atvirai: „Paauglystėje mane išprievartavo“

Demi Moore / Vida Press nuotr.
Demi Moore / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-09-24 18:25
AA

Netrukus pasirodysiančioje autobiografinėje Demi Moore knygoje „Inside Out“ aktorė atvirai pasakoja apie skaudžius gyvenime patirtus išgyvenimus bei santykius su vyrais.

Pristatydama savo būsimą knygą televizijos laidoje „Good Morning America“ aktorė atskleidė kelias istorijas, kurios yra rašomos jos memuaruose.

Demi teigė, kad būnant penkiolikos ji savo pačios namuose patyrė seksualinę prievartą, o žagintojas už tai jos mamai sumokėjo 500 dolerių. 

„Tai buvo išprievartavimas ir skaudi išdavystė, kuri atskleidžia skaudų klausimą: kaip jautiesi, kai tavo pačios mama tave paverčia kekše už 500 dolerių?“, – knygoje rašė aktorė.

Demi Moore / „Scanpix“ nuotr.

Anot aktorės, jos mama buvo alkoholikė, kuri dukrą nuo paauglystės kartu imandavo į barus tam, kad vyrai ją pastebėtų. 

„Giliai širdyje netikiu, kad ji mane atidavė vyrui tam, kad jis galėtų mane skriausti, bet ji jam davė leidimą prie manęs prieiti“, – pasakojo ji.

D. Moore mama mirė 1998 metais. Aktorė prisipažino, kad prieš tai ji nekartą bandė nusižudyti. „Prisimenu, kaip savo mažais pirštukais jai iš burnos traukiau tabletes. Tai buvo ne vieną kartą“, – knygoje rašė aktorė.

D. Moore memuaruose papasakojo ir apie iširusius santykius su aktoriumi Ashtonu Kutcheriu. Aktorė atskleidė, kad buvęs mylimasis jai buvo neištikimas.

Pora santykius puoselėjo dešimtmetį. Demi ir Ashtono santykiai prasidėjo 2003-aiais, jie susituokė po dvejų metų draugystės, o išsiskyrė 2013 metais. 

Poros santykiai labiausiai buvo aptarinėjami dėl didelio amžiaus skirtumo, mat Ashtonas už Demi – 15 metų jaunesnis.

Demi Moore / Vida Press nuotr.

Memuaruose kalbėdama apie santykius D. Moore prisipažino, kad A. Kutcheris versdavo ją jaustis jauna, kaip niekada. „Būvimas su juo man buvo panašus į grįžimą laiku į praeitį. Aš vėl pasijutau jauna, dar jaunesnė nei jaučiausi būdama dvidešimties“, – kalbėjo ji. 

Knygoje ji prisipažino, kad būdama santuokoje su Ashtonu ji patyrė ir persileidimą. Kūdikio netektį Demi išgyveno labai sunkiai, nuo to laiko pradėjo piknaudžiauti vaistais, narkotikais bei alkoholiu. D. Moore atskleidė, kad tuo sudėtingu laikotarpiu sužinojo, kad A. Kutcheris jai buvo neištikimas. Tiesa, daugiau detalių apie neištikimybę aktorė neatskleidžia, tačiau žinoma, kad Ashtonas dėl tokių kaltinimų nepyksta.