Demi Moore prisipažino ilgą laiką kaltinusi save dėl patirto persileidimo

Demi Moore / „Scanpix“ nuotr.
Demi Moore / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-09-13 09:01
AA

56-erių aktorės Demi Moore gyvenime netrūko išbandymų. 1980 metais ji atsidūrė reabilitacijos klinikoje dėl narkotinių medžiagų ir alkoholio vartojimo, o 2012 metais – dėl valgymo sutrikimų. Naujausiame interviu moteris atskleidė ilgą laiką savęs nekentusi dėl patirto persileidimo.

Būdama 42-iejų, kai santykius kūrė su už save 15-ka metų jaunesniu aktoriumi Ashtonu Kutcheriu, ji bandė pastoti. Pasak moters, viskas buvo puiku, tačiau šeštą nėštumo mėnesį ji patyrė persileidimą, kuris dar kartą sugriovė jos gyvenimą. Visgi, šį įvykį moteris įstengė nuslėpti nuo spaudos.

Demi Moore prisiminė, kad nuo pat pirmosios judviejų su Ashtonu pažinties dienos, juo nuolat persekiodavo paparacai. Ir tai nebuvo lengva. Būtent dėl pernelyg didelio bulvarinės spaudos kišimosi, ji kiek įmanoma stengėsi likti nuošalyje ir nesirodyti viešumoje. Kalbėdama su „Harper's Bazaar“ žurnalu, moteris pasakojo, kad ji nė neketino pasakoti apie išgyventą skausmą. 

Demi Moore

„Kaip moteris, mama ir žmona, laikiausi tam tikrų savo nusistatytų vertybinių dalykų ir juos laikiau šventais. Todėl stengiausi tuo vadovaudamasi judėti į priekį“, – kalbėjo D. Moore.

Moteris ankstesniuose interviu buvo užsiminusi, kad su Ashtonu būsimai dukrai buvo išrinkę ir vardą. Ji turėjo tapti Chaplina Ray.

Demi Moore / Vida Press nuotr.

Po patirto persileidimo moteris įkrito į emocinę duobę – iškart pradėjo ir vėl vartoti alkoholį dideliais kiekiais. Dėl įvykio ji kaltino tik save, todėl neleido, kad kas nors jai padėtų atsitiesti. Tiesa, vėliau Demi Moore dar bandė pastoti, tačiau judviejų santykiai su Ashtonu braškėjo, o ji nebegalėjo atsisakyti alkoholinių gėrimų ir vis ritosi žemyn.

„Dabar žvelgdama atgal matau, kokia pamišusi buvau, – kalbėjo aktorė. – Aš taip norėjau pastoti ir pagimdyti natūraliu būdu, kad ši mintis mane buvo apsėdusi. Per šį norą turėjau ištverti didžiulį skausmą. Traukiau jį šalin nuo savęs svaigindamasi alkoholiu, tačiau dabar suprantu, kad visus jausmus noriu patirti būdama blaivi, net ir siaubingus dalykus“.