Tarp grupės „Depeche Mode“ gerbėjų – Gabrielius Liaudanskas-Svaras su žmona Rima

Gabrielius Liaudanskas-Svaras su žmona Rita / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Gabrielius Liaudanskas-Svaras su žmona Rita / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-07-27 18:06
AA

Laukiamiausias šio šeštadienio, šios vasaros, o gal ir visų metų muzikinis renginys – „Depeche Mode“ koncertas. Tad ištikimiausi grupės gerbėjai į koncertą ėmė plaukti vos prasivėrė „vartai“ į koncertinę zoną. Tad spalvingi, ryškūs ir grupės logotipais pasidabinę gerbėjai ne tik užtvindė Vingio parko takus, bet ir sudarė spūstį prie įėjimo į koncerto zoną.

Grupės atributika pasipuošę gerbėjai skubėjo kuo greičiau patekti į aptvertą koncerto zoną ir čia atskubėjo likus keturioms valandoms iki „Depeche mode“ pasirodymo scenoje.

Ištikimiausių gerbėjų spalvų koloritas nebuvo labai didelis: balta, raudona, juoda. Būtent tokios, kokios yra ir šio koncerto plakatų spalvos ir kokias spalvas mėgsta grupės vyrukai. Ryškiai raudonomis gėlėmis, arba DM (grupės inicialai – red.past.) pasipuošę gerbėjai rinkosi prie vartų. Dalis jų savo veidus buvo išsipiešę grupės inicialais.

Tarp gerbėjų pasirodė ir grupės „G&G Sidikatas“ lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras. Jis atėjo kartu su žmona Rita. Nors jie ir nebuvo pasipuošę „Depeche Mode“ gerbėjų atributika, sakė šią grupę mėgsta abu.

Vingio parke rinkosi „Depeche Mode“ gerbėjai (19 nuotr.)
+13

Primename, kad 2009 metų gegužės 27 d. Vilniuje turėjęs įvykti grupės „Depeche Mode“ pasirodymas, kurį rengė „Makroconcert Lietuva“, buvo atšauktas. Šis precendento neturėjęs įvykis buvo didžiausias kada nors ne dėl organizatoriaus kaltės atšauktas koncertas šalies istorijoje. „Depeche mode“ pasirodymo tuo metu Vilniaus „Žalgirio“ stadione laukė daugiau nei 18 tūkst. žiūrovų. Britų kolektyvo koncertai Europoje buvo atšaukti dėl grupės lyderio Dave‘o Gahano ligos.

Penktadienio popietę Tarptautiniame Vilniaus oro uoste nusileidusi grupė Lietuvoje koncertuos trečią kartą. „Depeche Mode“ 2001 metais koncertavo Vilniaus Vingio parke, o 2006-aisiais – Vilniaus „Siemens“ arenoje.