„Depeche mode“ gerbėjai laukia patvirtinimo apie grupės koncertą Lietuvoje

Depeche Mode. / Organizatorių nuotr.
Depeche Mode. / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-10-22 12:15
AA

Po antradienį įvyksiančios spaudos konferencijos grupės „Depeche mode“ gerbėjai kalendoriuje, ko gero, galės ryškiai raudona spalva apsibraukti 2013 metų liepos 27 dieną.

Antradienį, apie 17 valandą Lietuvos laiku,  Paryžiuje britų grupė „Depeche mode“ surengs spaudos konferenciją, kurios metu oficialiai bus paskelbtas trijulės turo tvarkaraštis ir paaiškės, ar elektronikos dievai koncertuos Vilniuje.

Jau pirmadienį socialiniuose tinkluose išplito žinia, kad „Depeche mode“  jau yra nusprendusi 2013-ųjų liepos 27 dieną užsukti į Lietuvą ir surengti koncertą Vilniaus Vingio parke. Tiesa, ši žinia oficialiai bus patvirtinta tik antradienio spaudos konferencijoje.

Primename, kad 2009 metų gegužės 27 d. Vilniuje turėjęs įvykti grupės „Depeche Mode“ pasirodymas, kurį rengė „Makroconcert Lietuva“, buvo atšauktas. Šis precendento neturėjęs įvykis buvo didžiausias kada nors ne dėl organizatoriaus kaltės atšauktas koncertas šalies istorijoje. „Depeche mode“ pasirodymo tuo metu Vilniaus „Žalgirio“ stadione laukė daugiau nei 18 tūkst. žiūrovų. Britų kolektyvo koncertai Europoje buvo atšaukti dėl grupės lyderio Dave‘o Gahano ligos.

Jei pasitvirtins žinia, kad grupė koncertuos Lietuvoje, tai bus jau trečiasis grupės koncertas mūsų šalyje. „Depeche Mode“ 2001 metais koncertavo Vilniaus Vingio parke, o 2006-aisiais – Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Kol laukiate oficialaus patvirtinimo, ar grupė surengs kocertą Lietuvoje, siūlome pasiklausyti grupės „Depeche mode“ dainos „Wrong“: