Dėstytoju tapęs Andrius Butkus atsisakė alkoholio ir beprasmių linksmybių

Andrius Butkus / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Andrius Butkus / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-02-06 11:03
AA

Profesionalus šokėjas ir TV laidų vedėjas Andrius Butkus (31) yra vienas iš dažniausiai televizijos ekranuose rodomų žmonių Lietuvoje. Būtent dėl šios priežasties jaunas vyras nusprendė pakeisti savo gyvenimo būdą, atsisakyti alkoholio, perdėtų linksmybių ir atsiduoti darbui. Apie viską Andrius papasakojo žurnalui „Mieste“.

Andriau, šiuo metu esi itin populiarus ir geidžiamas, sėkmingai įsitvirtinai televizijoje. Viskas vyksta pagal Tavo gyvenimo planą?

Ne, tokių siekių nebuvau užsibrėžęs. Tačiau tai tikrai maloni gyvenimo dovana. Man patinka, kad galiu save išbandyti tokiu amplua.

Kuo dar užsiimi be darbo televizijoje?

Iki šiol mokau žmones šokti. Tiesa, kiek rečiau – turiu kelias grupes. Taip pat dėstau Vilniaus dizaino kolegijoje. Mokau studentus judesio plastikos, šokio paslapčių.

Man rūpi, kaip atrodau ekranuose. O kaip žinia, tie kenksmingi dalykai nieko gero tikrai neprideda... Tiesa, jei būna vakarėlis ar gimtadienis, išgeriu vyno taurę.

Veiklos turi daug. Spėji viską dėl to, kad gyveni pagal dienotvarkę ar turi kokį kitą slaptą receptą?

(Juokiasi). Taip, turiu laiko mašiną... Tiesiog pavyksta gerai viską suderinti. Man pakanka 24 valandų per parą, kad susitvarkyčiau su visais tos dienos planais.

Žinau, kad pastaruoju metu gerokai pakeitei savo gyvenimo būdą ir... atsisakei alkoholio. Kodėl taip nusprendei?

Nusprendžiau sveikai gyventi dėl to, kad tai man dabar labai priimtina. Aš tiesiog galvoju apie sveikatą, man rūpi, kaip atrodau ekranuose. O kaip žinia, tie kenksmingi dalykai nieko gero tikrai neprideda... Tiesa, jei būna vakarėlis ar gimtadienis, išgeriu vyno taurę. Bet tikrai nepakeičiau gyvenimo būdo iš esmės: netapau vegetaru ir nepradėjau melstis neaiškiems dievams.

Bet ne paslaptis, jog anksčiau buvai gerokai audringesnis nei dabar...

Juk senstam visi, nebe tie metai. Matyt, išaugau iš to amžiaus, kai norisi kas vakarą lakstyti po vakarėlius. Tačiau niekas iš šono nesakė, kad reikia  savimi pasirūpinti. Tiesiog gyvenime būna įvairių etapų: kartais imi sportuoti, sveikai maitintis, ypač žiemos metu, o vasarą labiau atsipalaiduoji.

Pakalbėkime kita tema. Dažnai pramogų pasaulyje nuskamba juokeliai, kartais net su ironija, apie Tave ir Ingą Valinskienę. Kodėl žmonės dažnai judu sieja?

Tai tiesiog sveikas humoras. Aš nemanau, kad man kažkas prikišinėja Ingą. Ne paslaptis, kad su I.Valinskiene esame kolegos, geri draugai tiek scenoje, tiek už jos ribų. 

Per visą Tavo karjerą pramogų pasaulyje nebuvo nė vieno skandalo, kuris Tave priverstų nemaloniai jaustis ar slapstytis. Tu tiesiog esi šventas angelėlis ar tiesiog moki gerai viską nuslėpti?

Taip, aš esu šventas. Šiuo metu namuose šviečia aureolė aplink galvą ir apšviečia namus. Net užuolaidų nereikia atitraukti (juokiasi). O jei rimtai – girtas automobiliu nevažinėju, su niekuo nesimušu, viešose vietose nesibaru, stiklinių ir butelių į kitus nemėtau. Stengiuosi viešose vietose elgtis padoriai, nes žinau šeimų, kuriose vaikams esu pristatomas kaip pavyzdys. Todėl sau turiu kelti aukštesnius reikalavimus, jausti atsakomybę.

Populiarus, geidžiamas, nesiveliantis į skandalus. Kada iš svajonių jaunikio tapsi vedusiu vyru?

Tegul mane gyvenimas nustebina. Tokių dalykų skubinti negaliu. Pirmiausia turi atsirasti žmogus, kurį myli tu, o jis tave, su kuriuo nori kalbėti apie vaikus. Čia laikausi tokios pat nuomonės kaip apie karjerą: geriau nieko neplanuoti, nes viskas ateina savaime.

Visas interviu su Andriumi Butkumi – naujausiame nemokamo žurnalo „Mieste“ numeryje.