Diana Lobačevskė apie vyro Mindaugo Griškonio iškovotą medalį sužinojo oro uoste: „Bėgioja šiurpuliukai“

Saulius Ritteris, Mindaugas Griškonis ir Diana Lobačevskė / Žmonės.lt nuotr.
Saulius Ritteris, Mindaugas Griškonis ir Diana Lobačevskė / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-08-11 19:06
AA

Sidabro medalius Olimpinėse žaidynėse iškovojusių Lietuvos irkluotojų Sauliaus Ritterio ir Mindaugo Griškonio pergale drauge su visa Lietuva džiaugiasi ir Mindaugo mylimoji, Lietuvos lengvaatletė, ilgų nuotolių bėgikė Diana Lobačevskė.

Apie sėkmingą vyro M.Griškonio pasirodymą Brazilijoje ji sužinojo būdama Frankfurto oro uoste, kur pati šiuo metu laukia lėktuvo į Rio de Žaneirą.

„Tuo metu, kai jie plaukė, deja, skridau, negalėjau matyti varžybų. Žinią perskaičiau internete. Širdis veržiasi iš krūtinės, pakilo pulsas, kūnu bėgioja šiurpuliukai iš laimės“, – Žmonės.lt džiugių emocijų neslėpė D.Lobačevskė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Du medaliai per pusvalandį: vyrų duetas iškovojo sidabrą, moterų – bronzą!

Ji sakė visuomet tikėjusi, kad mylimasis į Lietuvą parveš olimpinį medalį. „Žinojau, kad medalis bus, buvau 100 proc. įsitikinusi. Dar seniau tarpusavyje kalbėjomės, Mindaugas irgi galvojo apie medalį. Klausimas buvo – kokios spalvos? Trakuose jis ant televizoriaus buvo pasikabinęs lapą su pavaizduotais trim medaliais: aukso, sidabro, bronzos. Šiandien išsirinko sidabrą“, – pasakojo garsi bėgikė.

Mindaugas Griškonis ir Diana Lobačevskė / TV3 nuotr.

Itin sėkmingą M.Griškonio pasirodymą D.Lobačevskė vadina ilgo ir sunkaus darbo rezultatu. Esą kai daug treniruojiesi, kitaip būti tiesiog negali. „Jie dirba kaip arkliai, kasdien po kelias treniruotes turėdavo, labai atsidavę sportavo. Tačiau, žinoma, niekam tai neįdomu. Visi laukia medalių. Medalis nėra stebuklas – taip tiesiog turėjo įvykti, jis pelnytas. Labai džiaugiuosi dėl jų“, – pasakojo pašnekovė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sidabriniai Rio vyrai: „Svarbiausia yra noras – didžiulis noras“

Paklausta, ar M.Griškonis turėjo kokių kartais sportininkų mėgstamų specialių asmeninių sėkmės ritualų, ji šyptelėjo: „Vienintelis ritualas – greitai irkluoti.“

Mindaugas Griškonis ir Diana Lobačevskė / TV3 nuotr.

„Mindaugas prieš varžybas labai išgyveno, nervinosi ir jis, ir aš. Tačiau jau žinau tą jo būseną, dvi pastarąsias savaites slėgė įtampa. Juk visi – televizija, radijas, spauda, visi kalba apie pergales, apie tai, kas kiek kokių medalių parveš. Tai įpareigoja. Kartais sportininkai sudega nuo to dėmesio, kai jiems medalius imama kabinti anksčiau laiko. Ši būsena slegia, todėl džiaugiuosi, kad Mindaugui ir Sauliui puikiai vyko su ja susidoroti“, – sakė D.Lobačevskė.

Penktadienio rytą ji pasieks Rio de Žaneirą, o jau sekmadienį D.Lobačevskės laukia olimpinis bėgimo startas.

Kaip sportininkė pasveikins vicečempionu tapusį M.Griškonį? „Mano atvykimas į Rio jau bus dovana“, – linksmai kalbėjo ji.

Irkluotojas Mindaugas Griškonis ir bėgikė Diana Lobačevskė (8 nuotr.)
+2