Iliuzionisto Arvydo Gaičiūno širdies draugė Anna Oleinik tapo skrybėlių modeliu

Anna Oleinik / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Anna Oleinik / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-04-03 20:53
AA

Penktadienio vakarą viename Vilniaus viešbučių vyko Tatjanos Brezginos ištaigingų skrybėlių pristatymas. Vienu iš modelių tapo projekto „DiArchy“ prodiuserė, iliuzionisto Arvydo Gaičiūno gyvenimo draugė Anna Oleinik.

Tai buvo pirmas kartas, kai Anna tapo modeliu, tačiau spontaniškai pasiryžusi dalyvauti projekte ji sako nei minutei nesudvejojusi.

„Pati labai mėgstu įvairius aksesuarus, man patinka eksperimentuoti su drabužiais, papuošalais. Tiesa, vertinu subtilumą, minimalizmą, mėgstu, kai daiktai neatrodo pigiai. Skrybėlių nenešioju, tačiau bet kokios naujovės yra labai įdomu“, – Žmonės.lt sakė ji.

Elegantiškos damos pristatė Tatjanos Brezginos ištaigingų skrybėlių kolekciją (54 nuotr.)
+48

Anna – profesionali grafikos dizainerė, kūrybinių renginių autorė, taip pat – renginių organizatorė. Kartu su gyvenimo draugu, magu Arvydu anksčiau drauge organizavo įvairius originalius projektus.

Puošnias T.Brezginos skrybėles vakaro svečiams demonstravo ir daugiau moterų. Modeliais taip pat tapo stilistė Violeta Malevska, vairuojančių moterų asociacijos prezidentė Asta Jonušienė, plaukų meistrė Rūta Morozovienė.

Čia taip pat buvo galima išvysti ir menininkės vienetinių lėlių espoziciją, naujausių papuošalų kolekciją pristatė Monika Kasiulytė-Bobyliova. Renginio metu skambėjo gyvos muzikos garsai, susirinkusių laukė ir speciali loterija.

Violeta Malevska / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Violeta Malevska / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.