Didysis Naglio Šulijos 2019 horoskopas: finansai, naujos pažintys ir būsimos kelionės

Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Metų sandūroje ne tik skaičiuojame, ką įgijome per besitraukiantį laikotarpį, bet ir mėginame įžvelgti, ką gali suteikti ateinantis laikas. Bent jau svarbiausius, iškiliausius dalykus, tokius, nuo kurių priklauso visi kiti. Kaip visada, pradėsime nuo bendriausių, kuriuos parodo tolimųjų, lėtai judančių planetų išsidėstymas, o paskui bus galima pažvelgti, ką jis reiškia šalims ir asmenims.

Jupiteris

Jupiteris didžiąją metų dalį – iki 2019-ųjų gruodžio 2-osios – bus Šaulio ženkle, kitaip tariant, atsidurs labai palankioje sau padėtyje. Jupiteris – tai valdžios, moralinio autoriteto ir įtakos planeta, dėl to galima manyti, kad būdamas Šaulio ženkle jis ir mus skatins nesidrovėti reikšti nuomonę, ginti savo įsitikinimus. Pirmiausia, žinoma, tai daryti puls visų lygių civilinė valdžia – aiškins, kaip reikia gyventi. Jupiteris Šaulyje labai padeda kurtis naujoms politinėms partijoms, be to, kai partija susikuria esant tokiai Jupiterio pozicijai, tikėtina, kad bus stipri ir įtakinga. Aktyvės ir religinės srovės, jų veikla, gali atsirasti ir naujų sektų, jų atšakų. Vis dėlto ryškiausiai atgimimo, atsinaujinimo tendencijos bus matyti svarbiausių religijų veikloje.

Saturnas

Saturnas – taisyklių, principų, nuoseklaus veikimo ir pareigų planeta. Ji jau maždaug metus yra Ožiaragio ženkle, ir čia jos savybės puikiai atsiskleidžia. 2019 metais Saturnas irgi bus toje pačioje pozicijoje ir labai padės tiems, kurie nesidairydami į šalis eina savo keliu didelio asmeninio tikslo link. Kadangi Saturnas – lėto ir nuoseklaus veikimo planeta, o Ožiaragis globoja sunkiąją pramonę, didžiąsias korporacijas, didelius statybos projektus, kalnakasybą, galima tikėtis, kad tokio pobūdžio veikla klestės. Mums, paprastiems žmonėms, Saturnas padės laikytis aiškių taisyklių, principų, išsaugoti šaltą protą ir logiką – šios savybės labai padės, kai Jupiteris Šaulio ženkle pradės skatinti autoritarines tendencijas...

Uranas

Uranas – permainų planeta. Jo keliamos permainos – kaip ledonešis: sykį prasidėjusios nesustos, kol nesibaigs. Po ledonešio upė lieka ta pati, bet kartu kitokia – panašiai ir Urano skatinami pokyčiai. Ši planeta 2018-ųjų gegužę perėjo iš Avino į Jaučio ženklą, metų sandūroje trumpam grįžo į Aviną ir galutinai maždaug septyneriems metams į Jaučio ženklą įžengs 2019 metų kovo pradžioje. Čia Uranas pradės aukštyn kojomis versti viską, ką valdo Jautis, tai yra įvairius ūkinius reikalus. Jau 2018 metais buvo nutraukta daug svarbių tarptautinių prekybos sutarčių, deramasi dėl naujų, kai kurios pasirašytos, kitoms rengiamasi. Atrodo, teks pertvarkyti ir globalius finansinius srautus, bankininkystę. Lietuvą dėl jos dydžio ir padėties tai menkai telies – tik kaip bendras fonas, bet kitose šalyse bus didelių pokyčių.

JAV

Kalbant apie šalis, turbūt verta pradėti nuo stipriausių – tai, be abejo, po Vėžio ženklu (liepos 4-oji) gimusios JAV. Ką gi, Vėžiams, ypač kai kuriems, 2019-ieji nebus lengvi dėl tam tikros Saturno įtakos: ši planeta du kartus atsidurs tiesiai priešais Saulę kaip 1776 metais, kai buvo paskelbta JAV nepriklausomybės deklaracija, horoskope (ji čia simbolizuoja prezidento instituciją). Dėl to klysta manantys, kad po šiemet vykusių vidurio kadencijos rinkimų vidaus prieštaravimai nurims ir spaudimas prezidentui Donaldui Trumpui sumažės: nesumažės, priverstinių pokyčių administracijoje taip pat bus. Galima net numanyti, kad didžiausios įtampos laikotarpiai bus du – vienas truks nuo sausio vidurio iki pabaigos, kitas, daug ilgesnis ir sunkesnis, – nuo rugpjūčio vidurio iki spalio pabaigos. Ar Donaldas Trumpas bus pašalintas iš posto, kaip svajoja kai kurie Demokratų partijos atstovai? Vargu, mat prezidento horoskope didesnės įtampos nematyti. Vadinasi, jis patirs tik nemalonumų. Didelių, tačiau įveikiamų. O žvelgiant iš šalies, tai bus tiesiog tam tikri vidaus procesai – šalis kaip visuma pati aiškinasi, kokia nori būti.

Yra ir kita su JAV susijusi žinia: 2019 metais jų horoskopo atžvilgiu sėkmingai karaliaus galingasis Jupiteris – galios ir įtakos planeta. Jupiteris Valstijoms tarsi suteiks savo savybių. Tai reiškia, kad jau nuo sausio ši šalis vis dažniau išorėje ims tvarkytis kaip tinkama: Donaldo Trumpo rinkimų šūkis „America Great Again“ turi didelių galimybių būti įgyvendintas. Matyt, tarptautinis policininkas iš tikrųjų grįš į gatvę, ir ši tendencija šalį lydės ne tik 2019-aisiais, bet ir nusitęs į 2020-uosius.

Rusija

Šios šalies atžvilgiu taip jau yra: sakome „Rusija“ – galvojame „Putinas“, galvojame „Putinas“ – sakome „Rusija“, dėl to šalis yra neofeodalinė. Vis dėlto, atrodo, asmuo čia svarbesnis už šalį, todėl apie šalies likimą galima spręsti iš jos prezidento horoskopo. Ką gi, čia padėtis yra sudėtinga, nes dėl Vladimiro Putino horoskopo garantuotai aišku tik tiek, kad jis yra Svarstyklės – stiprus savo ženklo atstovas, – o Marsas jam gimstant buvo Šaulio ženkle. Kadangi Marsui įtaką darys Jupiteris, galima manyti, kad tarptautinio chuliganizmo atvejų à la „Kerčės sąsiauris“ bus ne vienas, todėl iš pirmo žvilgsnio atrodys, kad jį, Vladimirą Putiną, lydi sėkmė. Kita vertus, jo valdžia, sugebėjimas vadovauti šaliai kaip sistemai lėtai trupės ir aižės. Svarbu, kad sėkmė bus trumpalaikė, o degradacija lėtesnė, tačiau gilesnė. Tai žemyn temps ir šalį.

Europos Sąjunga

Europos Sąjungos horoskope didelių permainų nematyti. Jeigu į ją žvelgsime kaip į savotišką šalių šeimą, tarp šeimos narių tvyrantis šaltukas dar nedings, nepasitikėjimas, nenoras tartis, aklas savo interesų gynimas taip pat išliks. Todėl neturėtų stebinti faktas, kad kai kas trenks durimis. Tvyrantis atšiaurumas bent porą kartų gali smarkiai pakenkti Sąjungos orumui, įvaizdžiui, gebėjimui vien savo buvimu daryti įtaką kitiems. Pirmą kartą tai gali nutikti greitai – nuo sausio vidurio iki pabaigos, antrą kartą – jau ankstyvą rudenį, rugsėjo 8–28 dienomis. Skamba gal ir nelabai optimistiškai, tačiau yra gera proga pasakyti, kad 2020 metais padėtis pasikeis ir tvyrantį šaltį bei nepasitikėjimą išstums naujomis idėjomis paremtas optimizmas.

Lietuva, tėvynė mūsų

Įprastai šalies gyvenime būna visokių temų ir sričių, kurios tam tikru metu atrodo ar iš tiesų būna svarbios. Vis dėlto skirtingais metais kai kurios sritys vyrauja, joms tenka skirti papildomo dėmesio.

2019-aisiais pirmoji svarbi tema bus pinigai. Jau 2018 metų gruodžio pradžioje Lietuvos valstybės horoskope atsirado toks pats astrologinis rodiklis, koks buvo 2006-ųjų gruodį ir truko iki 2008-ųjų vasario. Jis susijęs su pinigais, pajamomis. Nesunku prisiminti, kad tuo laikotarpiu Lietuvoje atsirado daug pinigų, jie įvairiais būdais cirkuliavo ir net pasiekė eilinių žmonių kišenes, – pasekmių sulaukta 2009-aisiais. Tikėtina, kad dabar istorija gali kartotis. Žinoma, taip, kaip anuomet, dabar tikrai nebus jau vien dėl to, kad po ano karto pakeisti arba įdiegti finansinį saugumą didinantys įstatymai. Vis dėlto tendencija, kurios ženklų ima ryškėti jau dabar, bus ta pati. Pinigai cirkuliuos laisviau, bendrovėse, organizacijose jų bus daugiau ir paprastiems žmonėms į rankas jų taip pat pateks daugiau. Žodžiu, finansinis gyvenimas atrodys geresnis visiems, ypač tiems, kurie linkę elgtis neapdairiai.

Šio reiškinio negatyvumas ryškės stiprėjant infliacijos procesams. O pozityvu tai, kad pasinaudojus gera proga bus nesunku išsireikalauti didesnę algą.

Antra svarbi 2019 metų tendencija susijusi su tuo, kaip mes judame, bendraujame, mokomės ir plečiame savo akiratį.

2018-aisiais už visa tai atsakinga Lietuvos horoskopo sritimi keliavo astrologinis rodiklis, vadinamas Lilit, arba Juoduoju Mėnuliu. Dėl to netrūko aistrų, susijusių su žiniasklaida, noru ją paveikti. Žiniasklaidos atstovai jausmų taip pat nestokojo. Žodžiu, abipusiškai apsikandžiota. Į paviršių iškilo ir su mokyklomis bei mokytojais susijusios bėdos.

2019 metais į tą pačią sritį įžengia jau ne su išbalansuotomis emocijomis susijusi fiktyvioji planeta, o rūstus, šaltas ir negailestingas Saturnas. Svarbiausios su juo susijusios sąvokos yra tvarka ir disciplina, apribojimai. Dėl to galima manyti, kad 2019-aisiais apynasris žiniasklaidai jau bus iš tiesų neriamas. Dirbtinai ar ne, bet sąlygos jai veikti sunkės. Kita vertus, galiausiai nusistovės konkrečios taisyklės ir bus aišku, ką viešai kalbėti dera, o ko – ne.

Taip pat bus griežtinamos su judėjimu, transportu susijusios taisyklės. Vienas iš tokio griežtinimo rezultatų gali būti padidėjęs eismo saugumas, kitas – kad vežėjams ir pavėžėtojams dirbti gali būti sunkiau.

Panašių tendencijų galima tikėtis ir pradinio bei vidurinio švietimo srityse. 2018-aisiais pradėta negatyvių astrologinių rodiklių veikiama švietimo reforma negali būti sklandi ir vykusi. Dabar Saturnas šioje srityje neskubėdamas įves geležinę tvarką ir visiems viskas bus aišku. Gal ne visada patogu, bet galima tikėtis, kad bent jau bus sukurtos aiškios taisyklės. Antroji tendencija truks ne vienus, o kelerius metus.

Trečioji tendencija susijusi su nekilnojamuoju turtu. Tas pats astrologinis rodiklis, kuris jaukė mūsų sugebėjimą tinkamai bendrauti, 2019 metų kovą persikels į sritį, kuri įvardijama kaip kilmė, namai ir šeima, jų reikalai, taip pat nekilnojamasis turtas, tai yra vieta, kurioje mes gyvename. Dėl to pirmoji mintis, žvelgiant į šį rodiklį, yra ta, kad tikėtina kokia nors purvo kampanija, susijusi su mūsų praeitimi ir istorija. Antroji mintis – daugės nepagrįstų aistrų tvarkant ir reglamentuojant namų, šeimos reikalus. Parengiamosios ugnies ir dabar nestinga, o 2019 metais jos gali būti dar daugiau. Panašiai ir dėl nekilnojamojo turto – ims kaisti su šia sritimi susiję jausmai, ypač antroje metų pusėje. Greičiausiai šios aistros bus objektyviai nepagrįstos ir susijusios su masinėmis emocijomis, bet kainų svyravimui norom nenorom atsilieps.

Be abejonės, šie dalykai, kaip ir aplinkybės, neatrodo džiaugsmingi. Tačiau reiškinio pasekmės bus pozityvios: į dienos šviesą iškils visas dumblas, netvarka, ir paaiškės, ką būtina keisti, tvarkyti.

Pasidairėme, kas gali vykti pasaulyje, ir telieka pažiūrėti, kaip seksis pačiam svarbiausiam – sau. Kitaip tariant, kiekvienam Zodiako ženklui.

Avinas. Darbo reikalai klostysis nenuosekliai – arba kaip granito blokas slėgs užduočių sunkumu, arba plėtosis taip, kad žingsnis po žingsnio, etapas po etapo kantriai ir sistemingai kopsite tikslo link. Tai prasidės sausį (turėsite daug energijos ir sveiko azarto, tai labai geras metas ir sportuojantiems) ir truks visus metus. Kadangi procesas – ilgas, liks laiko ir kitiems dalykams. Nuo kovo vidurio iki birželio pabaigos bus nemažai progų papildyti savo piniginę, tegu ir nelabai daug, bet vis tiek pelnytai. Namams, šeimos reikalams bus palanki vasara – tuomet pavyks nemažai nuveikti. Antroji vasaros pusė bus skirta atostogauti ir kitaip pramogauti, laiką leisite įspūdingai. Ruduo žada pažinčių – svarbių, naudingų, galbūt ir mielų. Lapkritis, gruodis – įdomių ir smagių rudens kelionių metas.

Jautis. Gimę ženklo pradžioje dažnai jausis taip, tarsi juos purtytų elektra, – gyvenimas keisis šuoliais, aplinkybės klostysis nenuspėjamai. Mėgstantiems pastovumą tai atrodys košmaras, bet iš tiesų gyvenimas siūlo galimybę – į viską pažvelgti kitaip, naujai. Ir galiausiai laimėti savąjį aukso puodą. Likusių ženklo atstovų permainos laukia ateityje, o dabar teks užsiimti kasdienybe. Žiemą teks padirbėti, vasario mėnesį – ir ne taip jau mažai, galbūt įveikti nepatogias aplinkybes, kurios pranyks gegužės pradžioje. Nuo vasario vidurio iki kovo pabaigos būsite energingi, veiklūs, sportiški, tam metui galima planuoti ir svarbius, sunkius darbus. Vasarą, ypač antroje jos pusėje, atsiras svarbių darbų namie, bet namiškiai dėl to bus laimingi. Šis metas geras skirti laiką šeimai. Pramogas, atostogas, jei įmanoma, geriau nukelti rugsėjui – bus linksma. O vėlyvas ruduo apdovanos pažintimis.

Dvyniai. Paprasta nebus, bet gali būti įdomu ir naudinga. Gali nutikti taip, kad arba susidursite su tam tikru asmeniu, arba pateksite į netikėtas aplinkybes, arba viskas bus iš karto, ir tai bus savaip įdomu, stipru, naudinga, nors ir nepatogu, nes vers elgtis ne kaip patys norėsite, o kaip anai pusei ar Fortūnai reikės. Ši tendencija išryškės jau sausį, kai dar ir romantiniai dalykai gali prisidėti, vėlyvą pavasarį norėsite priešintis, maištauti, rugpjūtį pavyks rasti tam tikrą interesų pusiausvyrą, o visa į vietas sudėlios metų pabaiga. Rūpės ne tik santykiai su galimais sąjungininkais, bus ir kitų svarbių dalykų. Antai smagiai žiemos kelionei labai tiks vasaris ir kovas, o liekantys namie ras dėl ko kaip reikiant padirbėti kovą ir balandį. Su namais, šeima susijusių svarbių reikalų, darbų gali būti rugsėjį, o antroje mėnesio pusėje ir spalį būsite labai kūrybiški, be to, gali pasitaikyti ir smagių pramogų.

Vėžys. Teks grumtis. Arba kęsti. Gali būti, kad šiais metais susiklosčiusios aplinkybės kliudys judėti pirmyn, stabdys. Lengvai įveikti jų nepavyks, teks būti kantriems – ir asmeniniame, ir dalykiniame gyvenime. Pirmą kartą aplinkybės šitaip pakrypti gali žiemą, greičiausiai sausį, vėliau – vasarą, kai jau norėsite maištauti. Vis dėlto bus ir tam tikra manevro laisvė: ankstyvą pavasarį gali būti smagi kelionė, išvyka, taip pat nemažai kūrybiškos veiklos profesijos srityje; vasaros pradžia suteiks daug drąsos ir sportiškumo, padės kovoti už save, savo tikslus, o vasaros viduryje galite patirti stiprių jausmų, lengvai kursite grožį aplinkui. Dėl savo pajamų pasistengti, galbūt ir pakovoti teks antroje vasaros pusėje, greičiausiai rugpjūtį, tuomet ir nemenkos naudos galima tikėtis. Metų pabaigoje apims įkvėpimas kurti gražius dalykus.

Liūtas. Atrodo, bus svarbūs ne pasiekimai darbe, profesijos srityje ir ne galimi pokyčiai namie, bet asmeninė kūryba. Būtent kūrybiškumo šiais metais bus neįprastai daug. Jis gali pasireikšti ir tuo, kad mėgausitės patikdami kitiems, ir tuo, kad pavyks sukurti kai ką išties įsimintino. Atrodo, palankiausias tokiai kūrybai metas bus sausį, svarbus bus ir balandis bei gegužė, vėliau – rugpjūtis ir galiausiai metų pabaiga. Žiemos pabaigoje ir pavasarį teks daug nuveikti darbe, tuo metu galimi visai neblogi laimėjimai profesijos srityje. Rugpjūtį atrodys, kad gyvenimo vadžias laikote savo rankose, greičiausiai taip ir bus. Piniginiai reikalai ryškiai sublizgėti gali rudens pradžioje, ko gera, rugsėjį, tuomet ir finansinė nauda kaip reikiant nudžiugins. Be to, rudens pradžioje patiks ir norėsite daug bendrauti, judėti, galbūt mokytis, kas svarbu. O namams liks vėlyvas ruduo.

Mergelė. Svarbiausi bus namų, šeimos reikalai. Puikus metas savo būstą keisti į didesnį, jeigu jis jau yra – tada įrengti, puošti, tvarkyti ir užpildyti gyvybe bei džiaugsmu. Pradėti, atrodo, bus galima jau sausį, vėliau su pertraukomis tęsti, o galutinį tašką bus galima padėti metų pabaigoje – lapkritį ir gruodį. Žinoma, bus ką veikti ir be „namų darbų“. Štai darbo, profesinio augimo reikalai bus svarbūs ir daug šioje srityje nuveikti pavyks balandį, taip pat antroje gegužės pusėje ir birželį. Poilsio kelionei tiktų neįprastas laikas: antroji gegužės ir pirmoji birželio pusė. Rugsėjį jausite ir iš tiesų bus galima visas vadžias imti į savo rankas. Tuo metu viską sudėliojus į vietas, kaip turi būti, galima tikėtis ir finansinės sėkmės. Atrodo, naudos sulauksite keliais etapais spalį ir pirmoje lapkričio pusėje.

Svarstyklės. Gali būti svarbūs namų, šeimos reikalai. Aplinkybės gali pakrypti taip, kad tam prireiks kantrybės ir nuoseklumo, nes greito rezultato nebus. Vis dėlto žingsnis po žingsnio, mėnuo po mėnesio bus galima judėti tikslo link. Pradėti labai palanku jau sausį. Taip pat metai geri mokytis, mokyti kitus, plėsti akiratį srityse, kurios įdomios tik jums. Tai daryti seksis visus metus, bet geriausia – metų pabaigoje. Darbe svarbiausias bus šiltasis metų laikas – nuo gegužės vidurio iki liepos pabaigos, – tada bus lengviausia ir sėkmingiausia siekti tikslo. Įdomu gyventi bus rugpjūtį: su artimais draugais galbūt leisitės į smagias pramogas, nuveiksite ką nors reikšminga, patirsite nuotykių, o likę darbe – su kolegomis aptarsite ir pradėsite įgyvendinti kokį nors įspūdingą sumanymą. Finansinę idėjų ir darbų naudą skaičiuosite rudenį – spalį ir lapkritį.

Skorpionas. Kai kada būna svarbu ne tai, koks esi, bet ką galima gauti, turėti. Atrodo, artimiausi metai kaip tik ir duos finansinės naudos. Tiksliau, gali duoti, nes dabar labai svarbu sumanyti, parengti gerą planą, kurį bus galima įgyvendinti, o aplinkybės beveik savaime klostysis palankiai. Arba jas bus lengva sukurti. Šiuo požiūriu produktyviausias bus sausis, vėliau – metų pabaiga, pradedant lapkričiu. Žinoma, bus ir kitų reikalų. Darbe, profesijos srityje rezultatyviausias gali būti rugpjūtis, bent jau laikas tam bus geriausias – sąlygos dirbti bus puikios. Maloniais dalykais būsite apdovanoti kovą ir balandį – atsiskleis ir kūrybiškumas, ir jausmai. Vėlyvas pavasaris gali priversti su kai kuo pasiginčyti, bet laimės taika ir supratimas. Geriausias metas keliauti bus vasaros viduryje – liepą.

Šaulys. Šio ženklo atstovai 2019-aisiais bus absoliutūs sėkmės lyderiai. Energija, optimizmas, pasitikėjimas savimi – šios savybės nepaprastai sustiprės ir bus būdingos visus metus. Tad dabar svarbiausia – tikslas, dėl kurio verta stengtis, ir geras skrydžio planas. Beje, dėmesio vertas tikslas jus gali tarsi pats susirasti. Ko gera, darbo, karjeros srityje svarbiausias bus ruduo, ypač rugsėjis, tada aplinkybės siekti aukštumų susiklostys palankiausiai. Bet ir iki to meto bus ką veikti: šią žiemą galite patirti daug grožio, stiprių jausmų, kiek vėliau sulauksite ir finansinės naudos, pavasarį bus patogu tvarkytis ar kurti namus, vasarą svarbu palaikyti ir puoselėti ryšį su kai kuriais asmenimis, gali būti ir svarbių pažinčių, o mėgstamam laisvalaikiui – kelionėms – palankiausio meto sulauksite vasaros pabaigoje, rugpjūtį. Vėlyvą rudenį dar kartą galite gauti papildomų pajamų.

Ožiaragis. Kai kada vienam būna labai gera, nėra reikalo kur nors veržtis, su kuo nors kovoti. 2019 metais galite jaustis kaip tik taip. Tačiau taip atrodys tik iš pirmo žvilgsnio, nes bus gana svarbių smulkmenų, kuriomis verta užsiimti. Sausį (ypač), taip pat vėliau – antroje kovo pusėje ir balandį – tai gali būti įvairūs namų, šeimos reikalai: ateis palankus metas pokyčiams, pertvarkoms. Kovą patiks sportinės pramogos, o gegužę gyvenimas nešykštės smagių pramogų ir kūrybiškumo – jis bus pripažintas, įvertintas. Nepaprastai puikus metas smagiai, įdomiai kelionei gali pasitaikyti kiek neįprastu laiku – rugsėjį. Jeigu ji įvyks, bus įsimenanti. Spalį prasidės darbymetis profesijos srityje – per trumpą laiką pavyks daug nuveikti, mat nestokosite nei jėgų, nei ambicijų būti geriausi. O metų pabaiga apdovanos draugais ir naujais sumanymais.

Vandenis. Svarbiausia metų tema bus savijauta. Gana dažnai užplaukiantys pilki sielos debesys, keista būsena, kai mintimis vis ieškoma atsakymų, truks iki gegužės. Vėliau viskas greitai pasikeis į gera, grįš gyvenimo spalvos. Be to, bus gana svarbių ūkinių bei gyvenimiškų reikalų. Štai piniginiai, turto reikalai labai palankiai susiklostys kovą ir balandį, tuo metu galima tikėtis ir apčiuopiamos naudos. Namus iš pradžių aukštyn kojomis versti, o vėliau įrengti ir puošti bus galima nuo antros vasario pusės iki gegužės pabaigos. Vasarą sulauksite smagių pramogų, gal dar ir naujų jausmų bei kūrybos; rugpjūtį bus lengva išsiaiškinti, kas yra tikras draugas, o kas – priešas (tikėkitės daugiau draugų ar bent jau sąjungininkų). Antroje rugsėjo pusėje ir spalį bus puikus metas keliauti, o rimtai dirbti teks vėlyvą rudenį.

Žuvys. Iki gegužės viskas bus kaip įprasta. Sausį teks šiek tiek daugiau paplušėti darbe, profesijos srityje, vėliau bus svarbu ilgiau pabūti su artimais bičiuliais – atsiras bendrų kalbų ir bendrų darbų, o darbe ateis patogus metas su kolegomis ne tik svarstyti planus, bet ir kai ko iš karto imtis. Gegužės pradžioje apims prieštaringi jausmai – svyruosite nuo savęs nuvertinimo iki pervertinimo. Žvelgiant iš šalies, tai lems niekuo nepagrįstos emocijos, bet sprendimams gali turėti įtakos. Bus labai svarbu šalia turėti gerų bičiulių, taip pat išlikti santūriems ir nepamiršti galimybės viską vertinti ne tuoj pat, o bent jau rytoj – tai tikrai padės. Šalia pusiau priverstinio susidomėjimo savimi bus ir tikrų dalykų – įvairios veiklos namie vasarą, maždaug tuo metu ir smagių pramogų, ir rimto, bet nebūtinai blogo santykių aiškinimosi rugsėjį. Ir puikių kelionių rudens viduryje.

Skaitykite daugiau