Didysis vasaros meilės horoskopas (II)

Pasimatymas / „Shutterstock“ nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Kur žvaigždės nuves. Ir kur pačios nueisite. Kas bus (ir kas širdį nuramins) – akmeny neįrėžta. Viskas susiję su tuo, kokius sprendimus priimsite ir kokius kelius rinksitės. O nuo to, ką darysite šią vasarą, priklausys visa antroji 2017 m. pusė!

Svarstyklės

(09 23–10 22)

Svarstyklės / Vida Press nuotr.

Artimiausi mėnesiai šio ženklo damoms bus ryškūs ir kupini įvykių. Nusipelnėte – juk pavasaris buvo gana ramus ir kupinas apmąstymų. Kai atgausite įprastą tempą, toliau jis vis greitės – tik spėkite suktis. Namai, net jausmai pasitrauks į antrą vietą – viso dėmesio pareikalaus karjera. Tos, kurios neišsigąs ir priims iššūkį, nepraloš. Atostogauti galima ir vėliau!

Atsidėti širdies dalykams – irgi. Juolab vasarai baigiantis žvaigždės žada išties romantišką periodą. Romanas, užmegztas spalį–lapkritį (Venera susijungs su Saule), bus itin perspektyvus. Tačiau neskubėkite atsiverti naujam mylimajam – leiskite jam pirmam atskleisti kortas.

O štai šeimoje galima krizė. Jei svarbu ją lengviau įveikti, pratinkitės kalbėti apie problemas, o ne jas nutylėti. Palankus metas pirkti ar statyti nekilnojamąjį turtą. Buitiniai reikalai klostysis lengvai, tik pasistenkite kuo daugiau laiko skirti namiškiams. Atsargiai: gerbkite kitų, net artimiausių, žmonių vidines sienas ir nekiškite nosies ten, kur jūsų nelaukia, – niekas nemyli diktatorių.

Antrąją 2017 m. pusę Svarstykles lydės didžiulis įkvėpimas. Ilgėsitės permainų ir intensyviai jų sieksite. Pavyks atsikratyti kompleksų, ilgai maišiusių gyventi ir padaryti tai, ką seniai reikėjo.

Mokinukams mokslo metai prasideda rugsėjo pirmąją – suaugę žmonės gali pradėti, kada panorėję. Svarstyklės panorės vidurvasarį ir pasitiks rudenį ginkluotos naujomis žiniomis ir įgūdžiais. Pačios savęs nepažinsite – juk naujam žmogui visada atsiranda naujų galimybių.

Skorpionas

(10 23–11 22)

Skorpionas / Vida Press nuotr.

Laukia didelis vidinis darbas (laimei, jo galima imtis ir prie Paryžiaus arba Milano kavinės staliuko ar Žydrojo Kranto pliaže). Atrodo, ir planetos, ir aplinkybės susimokė prie jus, tačiau šitas sielos egzaminas padės susidoroti su tam tikromis asmenybės prieštaromis, nutraukti nebereikalingus ryšius su praeitimi ir žingsniuoti į ateitį. Būkite sąžiningos sau, nedvejokite ir nugalėsite.

Pasiekti pergalę padės fantazija. Kitiems Zodiako ženklams turėti iliuzijų nerekomenduojama, o jums – ir būtent šią vasarą – primygtinai siūloma. Mėgaukitės tvaria meile arba nauju romanu, džiaukitės švelnumu ir jausmais. Juk šalia – idealus partneris, sukurtas tiesiog jums. Ir visai nesvarbu, ar taip yra iš tiesų, ar jūs šiek tiek pagražinote realybę. Paradoksas, kad jūs pačios viską suprantate ir vis tiek esate laimingos. Jei ilgai dėvėsite kaukę, anksčiau ar vėliau ji susilies su veidu. O Skorpiono ženklo atstovės gana stiprios, kad pakeistų realybę. Tik saugokitės pavydo ir pasistenkite kuo geriau girdėti ir suprasti vieni kitus.

Nuo jūsų emocinės būsenos priklauso visos šeimos laimė: nervinatės jūs – temperatūra kyla ir kitiems. Taigi, būkite ramios ir dovanokite ramybę namiškiams. Juolab vasarai baigiantis kils problemų, kurias sprendžiant prireiks artimųjų pagalbos, taigi geriau, kad jie nebūtų išsekinti streso. Iš anksto suorganizuokite bendras atostogas ir, kad ir kaip kliudytų aplinkybės, išvažiuokite. Reikalai niekur nedings, o laikas, praleistas kartu aptariant planus ir idėjas, – neįkainojamas.

Šaulys

(11 23–12 21)

Šaulys / Vida Press nuotr.

Kad ir kaip nepatiktų, prieš atostogas teks grįžti į praeitį: sutvarkyti senus reikalus, išsiaiškinti santykius. Taip, tai nelengva ir ne visada malonu, bet nėra kito būdo susidoroti su demonais ir eiti toliau. Jums padės išmintis ir patirtis, sukaupta per pastaruosius metus.

Jei esate vienišos, ištaikykite laiko... vaikščioti į pasimatymus – aplinkybės itin palankios naujiems ryšiams megzti. Netingėkite, neatidėliokite, būkite labai atidžios ir dar vasarai nesibaigus galėsite džiaugtis rezultatais. Nepamirškite: jūs – savo gyvenimo scenarijaus autorės ir režisierės, galinčios bet kada keisti siužetinę liniją ir įtraukti naujų aktorių. Ir pačios renkatės, ką statysite: dramą, komediją, o gal meilės istoriją.

Įsipareigojimų turinčios Šaulio ženklo damos gali pasijusti pavargusios ir nuo jų, ir nuo partnerio. Atsargiai, jūsų idėjos gali pasirodyti pernelyg ekstremalios. Jūs nebijote rizikuoti, bet rizika turi būti pamatuota. Nepasiduokite pagundai žaisti dvigubus žaidimus – jie nesuteiks tikro džiaugsmo, be to, nemenka tikimybė, kad romano nepavyks nuslėpti. Užuot švaisčiusios jėgas, pasistenkite įkvėpti gyvybės egzistuojančiai sąjungai – šansai kur kas didesni. Ir kas draudžia pakviesti į pasimatymą savo vyrą? Juk kažkada gebėjote jį sužavėti – pavyks ir dabar. Jei vis dėlto santykiai išsisėmė, naujo mylimojo ieškokite tarp senų draugų. Pažvelkite atidžiai ir išgirsite meilės prisipažinimą.

Ožiaragis

(12 22–01 20)

Ožiaragis / Vida Press nuotr.

Nepamirškite: viskas, kas nutinka, – į gera. Pasitelkite ironiją ir žvelkite į viską paprasčiau – tegu gyvenimas šią vasarą būna it nuotykinga kaukių puota, kuriai jūs vadovaujate iš užkulisių.

Jūsų stiprybė – ryšiai su žmonėmis ir didelis draugų ratas. Čia rasite ir meilę, ir flirtą, jumis žavėsis, į jūsų nuomonę įsiklausys – kuo toliau, tuo dažniau.

Apskritai Ožiaragio laukia itin palankios asmeniniams santykiams dienos. Mylimiems žmonėms skirkite daugiau laiko, negailėkite gerų žodžių, dėmesio ir rezultatą pamatysite iš karto. Deja, bus ir nuopuolių. Vienas toks laukia vasaros vidury, ir jam verta pasirengti. Receptas nesudėtingas: dažniau patylėti ir nebrukti savo brangiosios nuomonės. Rugpjūtį tikėtinas seno gerbėjo sugrįžimas, tačiau tiesiog nusišypsokite – jūs buvote teisios – ir nemėginkite įbristi į tą pačią pelkę darkart. Kas buvo – praėjo.

Pamažu keisitės ir jūs pačios. Kategoriškos geležinės moterys taps švelnesnės, nuolaidesnės, išmoks derėtis ir net nusileisti. Tai išeis į naudą ir jūsų asmeniniam gyvenimui, ir profesinei karjerai. Diplomatija nepakenks nė vienoje srityje.

Vasaros pabaiga – jūsų metas. Kaip rūpestingos sodininkės, pavasarį užsėjusios lysves, rudenį galėsite džiaugtis puikiu drąsių idėjų, vilčių ir planų derliumi. Atsiras galimybių įgyvendinti seną sumanymą. Ir nors pradžioje atrodys, kad trūksta patirties ar laiko, neatsisakykite pasiūlymo. Įtraukite draugus, artimuosius ir pačios nustebsite, kaip jums pasiseks, – visų džiaugsmui.

Vandenis

(01 21–02 19)

Vandenis / Vida Press nuotr.

Stiprioms ir kilnioms Vandenio ženklo atstovėms metas išskleisti sparnus, pervertinti savo gyvenimą ir imtis reformų. Vasaros pradžią skirkite klaidoms taisyti ir išvadoms daryti. Negailėkite jėgų – tai, ką nuveiksite dabar, bus svarbu ateityje. Juolab kad vidurvasarį ateis sudėtingas laikas, kai orientyrai nebus tokie aiškūs, teks nepaprastų užduočių. Jūs susidorosite, bet tuomet nebebus kada galvoti apie tai, ko nespėjote. Sėkmės receptas paprastas: burkite vienminčius ir ieškokite ne padėjėjo, o mokytojo.

Tvarkykite asmeninius reikalus, spręskite buitines problemas. Įtraukite partnerius ir pamatysite: bendri tikslai jus suartins.

Liepa ir rugpjūtis palankūs daug ką keisti ir keistis. Atmeskite sąlyginumus ir apribojimus, klausykite tik savo vidinio balso ir intuicijos. Ir pagaliau nebijokite parodyti jausmų – jūsų santykiams su pasauliu ir ypač mylimuoju tai išeis į naudą. Net jei kils nesusipratimų, neskubėkite nutraukti santykių ir nesikrimskite: jie greitai praeis ir vėl nušvis saulė. Skyrybos nenumatomos, taigi ieškokite naujo maudymosi kostiumėlio, drąsiai planuokite atostogas Viduržemio jūros pakrantėje

Žuvys

(02 20–03 20)

Žuvys / Vida Press nuotr.

Tereikia tinkamai susidėlioti prioritetus, nusiteikti ir 2017 m. vasara (ir antroji metų pusė) pasirodys itin lengvai įveikiamos. Norite gyventi laimingai? Ryžkitės ir gyvenkite – jokių regimų kliūčių tam nėra. Kaupkite jėgas ir planuokite. Galvokite apie ateitį, tačiau nepamirškite ir dabarties – dirbkite ir jums bus atlyginta.

Ir, žinoma, neapleiskite santykių (kitaip jie patys primins apie save ir ims reikalauti dėmesio). Netikėtai paaiškės, kad jūsų sąjunga – ne tik judviejų reikalas: ja aktyviai rūpinasi ir artimieji. Paprastai toks kišimasis nepageidaujamas, bet šįkart jie gali žvelgti giliau ir plačiau, taigi įsiklausykite į jų nuomonę. Bent jau į tų, kuriais pasitikite.

Vienišės pačios turi rūpintis savo laime. Būkite aktyvios: planuokite pasimatymus ir ryžtingai atmeskite netinkamas kandidatūras. Ne, bet kas netiks – jums reikia tokio partnerio, kokio reikia. Visi ieškojimai baigsis iki metų galo – jūs tiesiog rasite, ko siekėte. Ir tegu jus globoja Venera.

Į jūsų gyvenimą sugrįš žmogus, su kuriuo draugavote prieš kelerius metus, tačiau ryšys nutrūko. Priimkite draugystę – šįkart pasiseks geriau. Apskritai šią vasarą subursite itin artimą draugų kompaniją: joje bus ir senų bičiulių, ir naujų veidų. Netikėkite tais, kurie sako, kad suaugusieji į draugystes nebesileidžia. Viskas priklauso nuo žmonių, o ne nuo jų amžiaus pagal pasą. Beje, kritikos akmuo į jūsų pusę: kontroliuokite toną – piktos pastabos ir neapgalvotos frazės gali atstumti jums svarbų asmenį.

Skaitykite daugiau