Didžiausią troškimą išpildyti padės prieš miegą suformuluotas noras
Daug ką gyvenime laikome tiesiog atsitiktinumu, tačiau kodėl aplinkybės kartais taip paslaptingai susiklosto, kad atrodo kur kas daugiau nei sutapimas ir atsitiktinumas? Pasąmonės galias studijuojantys mokslininkai teigia, kad žmogus pasirenka tai, ko jam tą akimirką labiausiai reikia.
Pasąmonę analizuojantys psichologai teigia, kad kiekvienas mūsų vaizdinys, palaikomas nuoširdaus tikėjimo, anksčiau ar vėliau tampa realybe. O geriausias laikas toms svajonėms, kurios, norime, kad išsipildytų – paskutinės minutės prieš užmiegant. Nes tuo metu ji labiausiai suaktyvėja, sužadina intuiciją, impulsą, idėją, kūrybinį įkvėpimą.
Mintyse, būdami ant miego ribos, kartokite savo didžiausią troškimą, formuluodami jį taip, tarsi jis jau būtų išsipildęs. Tam pasitelkite ne tik žodžius, bet ir vaizdinius. Norite gyventi dideliame gražiame name? Įsivaizduokite, kaip atidarote jo duris, fantazuokite apie kambarius, terasą, kurioje geriate kavą ir panašius dalykus. Geriausia, jei užmigtumėte apie visa tai galvodami. Tada pasąmonė turės daugiausia galimybių pasirūpinti, kad jūsų svajonė anksčiau ar vėliau įgytų materialią formą.
Visi norime būti laimingi, sveiki, darniai ir pasiturimai gyventi, tačiau patys to nenorėdami, taigi pasąmoningai, viską darome, kad tik taip neįvyktų – negatyviu mąstymu, kasdienėmis mintimis.
Kaip patys gadiname savo gyvenimą
Visi norime būti laimingi, sveiki, darniai ir pasiturimai gyventi, tačiau patys to nenorėdami, taigi pasąmoningai, viską darome, kad tik taip neįvyktų – negatyviu mąstymu, kasdienėmis mintimis, persmelktomis baimės ir priešiškumo bei nepasitikėjimo, pykčiu, neapykanta.
Pasąmonės sandėliuose saugoma giliausia išmintis, neišsemiamos jėgos ir gebėjimai. Išties pasąmonė žino, kaip išspręsti bet kokį mums iškylantį klausimą, gali rasti bet kokio mums nutikusio įvykio priežastis. Nes visa, kas mums nutinka, yra ne kas kita, kaip pasąmonėn nugrimzdusių įspūdžių atspindžiai. Aplinkybės bei įvykiai, su kuriais susiduriame, tai pasąmonės reakcija į sąmonės gimdomas mintis. Daugybė žmonių pasiduoda baimėms ir mąstymo stereotipams ir tik nedaugelis pasigilina į savo vidinį gyvenimą, kuris sukuria išorinę tikrovę.
DAUGIAU SKAITYKITE: Genialumo paslapčių beieškant
Kaip kurti gražią realybę?
Į mūsų sąmonės baimę ir nerimą pasąmonė atsiliepia neigiama emocine būsena, ir savo ruožtu sąmonei pakiša blogą nuojautą, slogias mintis, paniką ir net neviltį. Sąmonė linkusi kabinėtis prie mūsų ištariamų žodžių, todėl kalbėdami, galvodami, turime vengti sakinių, kuriuose slypi apgailestavimas bei nesėkmės nuojauta. Šitaip galvodami, patys užsiprogramuojame nesėkmei. Norite įsigyti, galvokite taip: „Labai noriu šio daikto, ir jį tikrai turėsiu!“ Netinkamas mąstymas būtų: „Noriu šio daikto, bet vargu, ar galėsiu jį sau leisti įsigyti.“ Jei taip mąstysite, tikrai nieko nepasieksite. Dar geriau, jei apie tai galvotumėte ne kaip apie siekiamybę, bet kaip realybę. Nes vien tik žodžiai taip pat nepadarys stebuklo – akivaizdų rezultatą sukuriame savo mintimis. Tad jei sakysite „Aš tai turėsiu“, bet mintyse suksis neiginys „Vargu, ar galėsiu“, taip pat nieko gero nepešite.
Tas pats ne tik su norais ką nors įsigyti, bet ir su sveikata, niekaip nenukrentančiu svoriu ir pan. Pavyzdžiui, jei kaskart valgydami galvojate, kad tai jums nenaudinga ar prideda papildomų kilogramų, tai taip ir bus. Esame tai, kas galvojame.
APIE TAI DAUGIAU RASITE: Jūsų galias sustiprins ir apsaugos amuletas iš tinkamų akmenukų
Sprendžiame tik patys
Žmogus visuomet sprendžia ir renkasi pats. Taigi jeigu įtaigos nepalaiko mūsų pačių įsitikinimas, ji atmetama.
Įtaiga visų laikų ir visų kraštų žmonių mąstyme atlieka svarbų vaidmenį. Ji tebėra visų pasaulio religijų įrankis. Įtaiga padeda suvaldyti save, tačiau pasitelkus įtaigą daug ką galima primesti ir kitiems. Žmogus visuomet sprendžia ir renkasi pats. Taigi jeigu įtaigos nepalaiko mūsų pačių įsitikinimas, ji atmetama. Kaip manote, kodėl būrėjos, bioenergetikai ir kiti žmonės, gebantys pažvelgti į žmogaus ateitį, niekada tiksliai nepasako, kas ir kada įvyks. O tik pataria pasisaugoti ir įspėja. Blogas mintis ir tiesas mes kažkodėl esame linkę priimti labiau nei teigiamus dalykus, tad labai greitai mokame save užprogramuoti blogai ateičiai. Taigi kiekvieną savo gyvenimo akimirksnį esame tik tai, ką galvojame.