Didžiausios fotošopo klaidos 2016-aisiais: labiausiai nevykę bandymai pagražinti realybę

Didžiausios fotošo klaidos 2016 metais: Mariah Carey, Priyanka Chopra ir Serena Williams / „Instagram“, „Maxim“ ir „People“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prabėgę 2016 metai po savęs paliko šūsnį nevykusių bandymų pagražinti realybę – primename jums pačias didžiausias fotošopo klaidas praėjusiais metais.

Paploninta Serenos Williams figūra

Balandį viena geriausių pasaulio tenisininkių amerikietė Serena Williams buvo įtraukta į žurnalo „People“ gražiausių moterų sąrašą – ją gyrė už tai, kad formuoja teigiamą požiūrį į „nemanekeniškų“ formų moters kūną. Tačiau „People“ jos nuotrauką vis tiek ėmė ir pakoregavo fotošopu, taip pakeisdami išgirtąjį sportininkės kūną.

Fotošopu patobulinta Serenos Williams nuotrauka „People“ žurnale / „People“ nuotr.

Pakeistas Rumer Willis žandikaulis

Holivudo žvaigždžių Bruce'o Williso ir Demi Moore dukra Rumer Willis kartu su seserimis pozavo „Vanity Fair“ fotosesijoje, tačiau labai įsižeidė ir nusivylė pamačiusi žurnale išspausdintą savo nuotrauką – be jos žinios buvo stipriai pakeista jos žandikaulio forma.

Fotosesijos autoriai greitai sureagavo į Rumer Willis pretenziją, tačiau patikino, kad merginos veido forma tikrai nebuvo keista – taip galbūt atrodo dėl apšvietimo.

Fotošopu patobulinta Serenos Williams nuotrauka „People“ žurnale / „People“ nuotr.

Dvi dešinės kojos

Gegužę merginų grupė „Fifth Harmony“ pateko ant prestižinio žurnalo „Billboard“ viršelio, tačiau vienoje iš fotosesijos nuotraukų liko pražiūrėta apmaudi fotošopo klaida – grupės dainininkė Ally Brooke liko su dviem dešinėm kojom.

When you're tryna look cute even tho you got two right feet

A photo posted by Ally Brooke (@allybrookeofficial) on

Paplonintas dainininkės liemuo vaizdo klipe

Gegužę dainininkė Meghan Trainor pristatė vaizdo klipą „Me Too“, tačiau vos po kelių valandų liepė savo komandai jį pašalinti iš „YouTube“ – ji apstulbo pamačiusi, kaip galutiniame variante buvo pakoreguota jos figūra, ir nenorėjo apgaudinėti gerbėjų.

Kitą dieną pataisytas vaizdo klipas vėl pasirodė „YouTube“, ir šįkart dainininkės figūra nebuvo koreguota.

The real #metoo video is finally up! Missed that bass. Thank you everyone for the support ????

A photo posted by Meghan Trainor (@meghan_trainor) on

Pernelyg tobulos pažastys

Indijoje leidžiama vyrų žurnalo „Maxim“ versija Holivude įsitvirtinusią indų aktorę Priyanką Choprą paskelbė karščiausia pasaulio moterimi, tačiau kažkodėl ją vis tiek reikėjo patobulinti viršeliui. 2000-aisiais „Mis Pasaulis“ konkursą laimėjusios gražuolės pažastys nuotraukoje buvo akivaizdžiai patobulintos ir atrodė itin nenatūraliai.

Fotošopu patobulinta Serenos Williams nuotrauka „People“ žurnale / „People“ nuotr.

„Victoria's Secret“ tradicija

Tradiciškai bent kartą metuose dėl prasto fotošopo kliūva ir populiariajam apatinių prekės ženklui. Rugpjūtį „Victoria's Secret“ „Instagram“ paskyroje buvo publikuota modelių Marthos Hunt ir Stellos Maxwell nuotrauka, kurioje gerbėjai įžiūrėjo „klastą“.

Marthos Hunt dešinioji ranka pasirodė įtartinai siaura ir netikroviška ties pažastimis. Internautams taip pat užkliuvo ir kairioji manekenės ranka, kurios alkūnė (bent jau taip atrodo) kyšo iš už Stellos Maxwell nugaros – žmonėms buvo sunku suvokti, kaip ir kodėl savo ranką Martha turėjo laikyti, kad ši susilenktų būtent toje vietoje.

Fotošopu patobulinta Serenos Williams nuotrauka „People“ žurnale / „People“ nuotr.

Piktnaudžiaujanti Mariah Carey

Lapkritį popscenos deivė Mariah Carey ir vėl buvo pričiupta piktnaudžiaujanti fotošopu – naujausiose nuotraukose dainininkė pasiplonino kojas ir rankas.

Kad dainininkė pasinaudojo kokia nors nuotraukų redagavimo programėle, išduoda jai už nugaros esanti spintelė, kuri kaip tik toje vietoje prie šlaunų yra įlinkusi, ir taip pat nenatūraliai išsilenkęs veidrodžio rėmas.

Fotošopu patobulinta Serenos Williams nuotrauka „People“ žurnale / „People“ nuotr.

Pašviesinta oda

Serialo „Skandalas“ žvaigždė Kerry Washington pasipiktino pamačiusi žurnalo „Adweek“ viršelį, kuriam pozavo – nuotraukoje jos tamsi oda buvo stipriai pašviesinta.

„Buvo keistas jausmas žiūrėti į savo nuotrauką, kuri taip skiriasi nuo to, kaip aš atrodau kiekvieną dieną žiūrėdama į veidrodį. Tai bjaurus jausmas“, – sakė ji.

Tai jau ne pirmas kartas, kai Kerry Washington susiduria su panašia problema – pernai kitas žurnalas „InStyle“ taip pat sulaukė kritikos dėl pašviesintos tamsiaodės aktorės odos spalvos.

So...You know me. I'm not one to be quiet about a magazine cover. I always celebrate it when a respected publication invites me to grace their pages. It's an honor. And a privilege. And ADWEEK is no exception. I love ADWEEK. It's a publication I appreciate. And learn from. I've long followed them on Twitter. And when they invited me to do a cover, I was excited and thrilled. And the truth is, I'm still excited. I'm proud of the article. And I like some of the inside images a great deal. But, I have to be honest...I was taken aback by the cover. Look, I'm no stranger to Photoshopping. It happens a lot. In a way, we have become a society of picture adjusters - who doesn't love a filter?!? And I don't always take these adjustments to task but I have had the opportunity to address the impact of my altered image in the past and I think it's a valuable conversation. Yesterday, however, I just felt weary. It felt strange to look at a picture of myself that is so different from what I look like when I look in the mirror. It's an unfortunate feeling. That being said. You all have been very kind and supportive. Also, as I've said, I'm very proud of the article. There are a few things we discussed in the interview that were left out. Things that are important to me (like: the importance of strong professional support and my awesome professional team) and I've been thinking about how to discuss those things with anyone who is interested, in an alternate forum. But until then...Grab this week's ADWEEK. Read it. I hope you enjoy it. And thank you for being patient with me while I figured out how to post this in a way that felt both celebratory and honest. XOXOXOX

A photo posted by Kerry Washington (@kerrywashington) on

Fotošopu patobulinta Serenos Williams nuotrauka „People“ žurnale / „People“ nuotr.
Skaitykite daugiau