Didžiausios garsenybių nesėkmės, nutikusios tiesiai prieš fotoaparatų blykstes

Katy Perry, Bella Hadid ir Naomi Campbell / Vida Press nuotr.
Katy Perry, Bella Hadid ir Naomi Campbell / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-13 20:42
AA

Etnografiniais motyvais marginta „Anna Sui“ kolekcija, skirta kitų metų šiltajam sezonui, tapo vienu ryškiausiu įvykių Niujorko mados savaitėje. Ir taip nutiko ne tik dėl akį traukiančių audinių spalvų.

Publikos dėmesį patraukė supermodelis Gigi Hadid, ant podiumo pristačiusi auksu žėrinčią suknelę. Ji, kaip tikra šiuolaikinė pelenė, skubanti iš puotos po 12-to laikrodžio dūžio, ėjo avėdama vos vieną aukštakulnį batelį. Nėra aišku, ar supermodelis pametė batą eidama link podiumo, ar tiesiog nespėjo pilnai persirengti po pirmojo derinio pristatymo. Užtat aišku tiek, kad būdama tikra profesionalė Gigi ėjo podiumu taip, lyg avėtų abu batelius. Tik gerokai vėliau, jau baigiant distanciją ant podiumo, ji apsikabino savo seserį Bellą Hadid ir jos abi kvatodamos išėjo į užkulisius.

Gigi Hadid ant „Anna Sui“ podiumo / Vida Press nuotr.
Gigi Hadid ant „Anna Sui“ podiumo (13 nuotr.)
+7
„Anna Sui“ 2018 metų pavasaris-vasara (71 nuotr.)
+65

Tai ne pirmas kartas, kai Gigi Hadid patiria vargo dėl batelio per madų šou. Dar šių metų vasarį, per Milano mados savaitę, Gigi Hadid kovojo su į „Moschino“ suknelę įsipynusiu aukštakulniu. Nė nesustojusi manekenė ranka ištraukė kulniuką iš audinio ir ėjo toliau taip, lyg nieko nebūtų nutikę.

Gigi Hadid / Vida Press nuotr.
Gigi Hadid ant „Moschino“ podiumo (5 nuotr.)
Vida Press nuotr.
+2

Nejaukių akimirkų ant podiumo patyrė ir Gigi sesuo Bella Hadid. Mergina parpuolė ant žemės per „Michael Kors“ madų šou. Būdama tikra profesionalė ji akimirksniu pašoko ant kojų, nusijuokė ir pabaigė savo darbą. Vėliau Bella Hadid iš šio momento dar pasijuokė socialiniuose tinkluose.

Bella Hadid / Vida Press nuotr.
Bella Hadid ant „Michael Kors“ podiumo (6 nuotr.)

Panašiai į nesėkmę ant podiumo reagavo ir „Victoria's Secret“ angelas Candice Swanepoel. Mergina neišsilaikė ant kojų per 2015-ųjų rugsėjį vykusį „Givenchy“ madų šou. Ji taip skaudžiai krito visu ūgiu ant žemės, kad pirmose eilėse sėdėję žmonės puolė jai padėti. Vis dėlto supermodelis pagalbos atsisakė – atsistojo ir kruvinomis kojomis pabaigė madų šou.

Candice Swanepoel / Vida Press nuotr.
Candice Swanepoel ant „Givenchy“ podiumo (7 nuotr.)
+1

Ant podiumo yra griuvusi ir viena garsiausių visų laikų manekenių Naomi Campbell. 1993-aisiais dizainerė Vivienne Westwood apavė supermodeliui tokius batus, kad ji nesugebėjo išsilaikyti ant kojų. Tačiau svarbiausia – ne incidentas, o tai, kaip į jį reaguojama. Naomi Campbell į savo nuopolį reagavo plačia šypsena.

Naomi Campbell / Vida Press nuotr.
Naomi Campbell ant „Vivienne Westwood“ podiumo (7 nuotr.)
+1

Garsenybės griuvinėjo ne tik ant podiumo. Štai Madonna per 2015-aisiais vykusius Britų muzikos apdovanojimus Madonna buvo netyčia nublokšta nuo scenoje buvusių laiptų. Per pasirodymą Madonna segėjo kelių metrų ilgio „Armani“ apsiaustą, kurį šokėjai turėjo nutraukti. Vis dėlto apsiaustas buvo užsegtas per stipriai ir Madonna nugarmėjo nuo laiptų kartu su apsiaustu.

Madonna / „Scanpix“ nuotr.
Madonna pargriuvo scenoje (8 nuotr.)
+2

Tuo tarpu per 2008-ųjų MTV muzikos apdovanojimus nepatogumų patyrė dainininkė Katy Perry. Atlikėja tėškėsi visu kūnu į milžinišką tortą. Tiesa, tai buvo numerio dalis, užtat tikrosios problemos kilo po to. Riebiame sviesto kreme išsivoliojusi Katy Perry niekaip negalėjo atsistoti. Po kelių nevykusių bandymų dainininkė pasidavė ir atgal į sceną tiesiog nušliaužė.

Katy Perry / „Scanpix“ nuotr.
Katy Perry krito veidu į tortą (4 nuotr.)
„Scanpix“ nuotr.
+1

Jei jau kalbame apie griuvimus ant scenos... Nėra ikoniškesnio vaizdo už tą, kai aktorė Jennifer Lawrence parpuolė lipdama ant „Oskarų“ scenos. Geriausia metų aktore tapusi Jennifer Lawrence taip susijaudino, kad lipdama laiptais pamiršo įspūdingą suknelę kūrusių mados namų „Christian Dior“ nurodymus, jog suknelę reikia kiekvienu žingsniu paspirti tam, kad nepargriūtum. Tad Jennifer Lawrence kojos įsipynė į daugybę sluoksnių audinio ir „Oskaro“ laureatė pagriuvo pakeliui į sceną.

Jennifer Lawrence / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lawrence „Oskarų“ apdovanojimuose (7 nuotr.)
+1

Suklupti galima ir tiesiog ant raudonojo kilimo. Per šiais metais vykusius „Times 100“ apdovanojimus modelis Ashley Graham pargriuvo tiesiai priešais būrį paparacų. Nesėkmę Ashley Graham užglaistė žavia šypsena ir vos pakilusi ant kojų vėl išdidžiai atsistojo prieš fotoaparatų blykstes.

Ashley Graham / Vida Press nuotr.
Ashley Graham parpuolė ant raudonojo kilimo (9 nuotr.)
+3