Dietistė Indrė Trusovė pristatė pirmąją savo knygą: pasveikinti atvyko garsios bičiulės

Indrės Trusovės knygos pristatymas
Indrės Trusovės knygos pristatymas
Šaltinis: Žmonės
2020-10-08 17:01
AA

Licencijuota dietistė, dviejų vaikų mama Indrė Trusovė išleido receptų ir sveikatai palankios mitybos patarimų knygą. Šią gražią šventę paminėjo su vyru ir vaikais bei artimais bičiuliais.

Pasveikinti atvyko aktorė Justė Zinkevičiūtė, komunikacijos trenerė Liucina Rimgailė, Tv laidų vedėja Ilona Juciūtė, verslininkė Justina Uždavinytė, atlikėjos Ingrida Martinkėnaitė ir Baiba, stilistė Irina Cybina, tinklaraštininkės Inga Žuolytė, Laura Mazalienė, Dovilė Urbanaitė.

„Sveika ir gardu‘‘ gimė prieš beveik 10 metų, kai dar net nežinojau tokio žodžio, kaip tinklaraštis. Kai dabar pasižiūriu į savo pirmųjų receptų nuotraukas, lyg ir norisi juoktis, bet tuo pačiu aš suvokiu, kad kiekviena mano daryta nuotrauka, kiekvienas mano sukurtas receptas, kiekvienas parašytas straipsnis buvo lyg akmenukas į kelią, kuriuo dabar einu“, – su susirinkusiais savo istorija dalijosi ji.

Indrė Trusovė su šeima

I.Trusovė šypteli, kad savo tinklaraščiui gali būti dėkinga netgi už galimybę gyventi Lietuvoje – dėl jo sėkmės šeima sugrįžo į gimtinę. Moteris priduria, kad apie knygą ir tai, kokie produktyvūs gali būti šie metai, ji iki tol nesusimąstė.

„Paskutiniai metai buvo lyg karuselė, bet mano vyras turbūt paprieštarautų ir pasakytų, kad visas gyvenimas su manimi primena sūpynių parką. Tačiau šiais metais mano, o tiksliau – mūsų, gyvenime buvo tikrai didelių įvykių.

Prieš nepilną pusmetį per karantiną gimė mūsų sūnus Denas, Amandos brolis. Apsigyniau dietistės licenciją ir pagaliau – savo rankose laikau knygą. Joje rasite net 101 sveikatai palanku receptą, mitybos patarimus, kuriais kasdien vadovaujasi mūsų visa šeima. Visi receptai yra nesudėtingi, iš lengvai randamu produktu. Tad tikiuosi, kad knyga ras vieta kiekvieno iš jūsų virtuvėje“, – kalbėjo I.Trusovė.

Indrės Trusovės knygos pristatymas (10 nuotr.)
+4