Dijora Petrikonytė susirūpino savo gyvenimo būdu: „Kardinaliai pakeičiau mitybą ir sporto režimą“

Dijora Petrikonytė/Asmeninio albumo ir Dainiaus Ščiukos nuotr.
Dijora Petrikonytė/Asmeninio albumo ir Dainiaus Ščiukos nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-04-02 12:44
AA

Profesionalus modelis ir viena iš laidos „Gero vakaro šou“ vedėjų Dijora Petrikonytė (25), rodos, niekada neišgyveno dėl savo svorio ar nereikalingų kilogramų – genai ją apdovanojo dailiais bruožais bei pavydėtina figūra. Tačiau mergina prisipažįsta, jog karantino laikotarpis pastūmėjo sveikesnio gyvenimo būdo link, ir ji, metusi sau iššūkį, kardinaliai pakeitė savo mitybos įpročius bei sporto režimą.

Dijora Petrikonytė karjerą mados pasaulyje pradėjo tuomet, kai jos bendraamžiai dar mokėsi mokykloje. Prakalbusi apie pirmuosius modelio darbus, mergina pripažįsta, jog nuo pirmųjų dienų laikas prabėgo nepastebimai ir šiemet jau skaičiuoja dešimtmetį šioje srityje.

Nors Dijorai ši veikla sekasi puikiai, prieš pusantrų metų ji startavo naujame amplua ir tapo viena iš laidos „Gero vakaro šou“ vedėjų. Mergina atvirauja, kad žengti tokio žingsnio niekuomet neplanavo, tačiau gavusi pasiūlymą juo susidomėjo – atsisakyti tiesiog negalėjo.

Dijora Petrikonytė / tomasfoto.lt nuotr.

„Televizijos laidoje atsiradau labai netikėtai. Kuomet dar studijavau, gavau kvietimą atvykti į kastingą, po kurio ir sulaukiau šio pasiūlymo. Man viskas buvo labai netikėta, neplanuota. Tiesiog nusišypsojo laimė“, – laidoje „Virtuvės istorijos“ prisiminimais dalijosi mergina.

Paklausta, kokia yra Dijoros mityba, mergina atviravo, kad savo svoriu ji buvo patenkinta visą gyvenimą ir neretai sulaukdavo pavydžių žvilgsnių vien dėl to, kad savo nepriekaištingas kūno formas jai pavyksta išlaikyti nelankant sporto salės.

Dijora Petrikonytė/Asmeninio albumo, Dainiaus Ščiukos nuotr.

„Nuo mažens nesportuodavau ir labai mėgau nesveiką maistą. Tačiau visai neseniai išsikėliau sau nemenką iššūkį – mėnesį maitintis sveikai“, – prisipažino Dijora.

Karantino laikotarpiu savo figūra ir sveikata susirūpinusi Dijora pasakojo, jog jos mityba tapo kur kas pilnavertiškesnė, o siekdama palaikyti ne tik geras kūno formas, bet ir gerą savijautą, pamėgo ir į savo dienotvarkę įtraukė sportą.

„Dabar valgau produktus, kuriuose gausu baltymų, racioną papildau daržovėmis, labai mėgstu tuną ir kiaušinius. Be to, sąžiningai 3-4 dienas per savaitę intensyviai sportuoju namuose“, – atviravo mergina.

Dijora Petrikonytė (14 nuotr.)
+8

Kaip Dijorai sekasi dirbti televizijoje, kokiomis grožio paslaptimis pasidalins laidoje, kokių velykinių tradicijų ji laikosi savo šeimoje – sužinosite šeštadienį, 8:30 val. per TV3 televiziją. Laidą veda šefai Ilona Juciūtė-Čibirkienė ir šrilankietis Dilanas Dampela Gamage.