Dileta Meškaitė-Kisielienė: „Tikri dalykai vyksta lemtingai ir greitai“

Dileta Meškaitė-Kisielienė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Dileta Meškaitė-Kisielienė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: „Žmonės“
2021-09-29 12:00
AA

Kai pastarąjį kartą (2014 metais) dainininkė Dileta Meškaitė-Kisielienė (30) buvo žurnalo „Žmonės“ viršelyje, kalba sukosis apie jos sėkmės kelią, kuriame pasitaikė ir vienuolynas, ir mylimasis su kita sužadėtine. Buvo dramos, paslapties, intrigos – visko, kas atrodė svarbu siekiant populiarumo. „Tada jaučiausi sutrikusi – lyg kryžkelėje, lyg ne savo keliu būčiau ėjusi. Reikėjo permainų, reikėjo pradėti kurti ir įgyvendinti savo svajones, kad būtų apie ką kalbėti“, – neslepia ji.

Per tą laiką daug kas pasikeitė. Dabar dainininkės sėkmės pagrindas – ne paslaptingos praeities istorijos. Vertybė nebe tai, kad apie tave bet kokia kaina parašytų spauda, bet kokia tema kalbintų žurnalistai...  Jos pastangos kažkada turėti viską čia ir dabar, begalinis skubėjimas, išsitaškymas virto labai geromis pamokomis. Teko suvokti, kad gyvenime niekas nevyksta savaime ar tik pagal užgaidas – reikia pasirinkti vieną kelią ar darbą ir jį padaryti gerai, paskui imtis kito.

Net karantinus, kurie buvo tolygūs pasaulio griūčiai, dainininkė dabar vadina geriausiu tarpsniu, kurį išnaudojo kūrybai, savęs paieškoms ir tikslui įgyvendinti. Gimė albumas, apie kurį tiek metų svajojo.

„Pagaliau galiu kalbėti apie muziką ir save joje. Ačiū Leonui Somovui, kad manyje pamatė kūrėją. Jei kas seniau būtų pasakęs, kad pati kursiu melodijas, rašysiu žodžius dainoms, būčiau nepatikėjusi. Visų albume sudėtų dainų žodžiai – mano parašyti. Labai gerai yra perlipti per savo „bijau“ ar „nemoku“, nes tai tėra „nežinau“ ir „nebandžiau“. Ilgai ieškojau savęs, dabar jau drąsiau sakau – susipažinkime. Ir pati kasdien pažindinuosi su savimi...“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“: