Dizainerė I.Naujokė su vyru išrinko naujagimiui vardą: „Norėjosi tvirto ir lietuviško“

Ingrida ir Donatas Naujokai / Lino Dambrausko ir Gedmanto Kropio nuotr.
Ingrida ir Donatas Naujokai / Lino Dambrausko ir Gedmanto Kropio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-07-08 13:00
AA

Birželio 30-ąją šeimos pagausėjimo sulaukę mados namų „Inži“ įkūrėja Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė su vyru, verslininku Donatu Naujoku, jau išrinko gimusiam sūnui vardą. Žmonės.lt Ingrida atskleidė berniuką pavadinusi Ąžuolu.

„Mums labai patinka lietuviški vardai. Dvi dukros – Saulė ir Vėja, todėl vyrui norėjosi ir tik ką gimusį sūnų taip pat pavadinti tvirtu, lietuvišku vardu“, – pasakojo I.Rutkauskaitė-Naujokė. 

Pasak kūrėjos, naujasis šeimos narys namuose jau apsiprato ir dabar visi – tiek Ingrida su vyru, tiek vyresniosios atžalos – išgyvena patį šilčiausią bei gražiausią laikotarpį.

„Vyriausioji Saulė tik ir kartoja, koks fainas jos jaunesnysis brolis bei labai džiaugiasi. O jaunesnioji mergaitė vis bučiuoja broliuką ir klausia, kur dingo mano pilvas“, – juokiasi dizainerė.

Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė

Naujokų namuose džiaugsmo tikrai netrūksta. Trečiojo vaikelio susilaukusi Ingrida pasakoja, kad miega kuo puikiausiai,tačiau mažasis Ąžuolas – tikras rankinukas.

„Sūnus beveik visuomet ant rankų. Tik padėk į vežimą – iškart ims verkti. Taigi, su vyru nešiojame jį pakaitomis“, – atvirauja Ingrida.

Kol kas ji teigia didžiulio nuovargio nejaučianti, juk Ąžuolas – ne pirmasis mažylis. Vienintelis pokytis Ingridos gyvenime – tai, kad šiuo metu kiekviena jos minutė suplanuota. Laisvo laiko dizainerė turi labai ribotai. Jis visas šiuo metu priklauso vaikams.

Ingridos Rutkauskaitės ir Donato Naujoko vestuvės (34 nuotr.)
+28

Primename, jog iškart po trečiojo gimdymo Ingrida prisipažino turėjusi naują patirtį, nes vaiko susilaukėTeko dar kartą savo meilę įteisinti Lietuvoje. Šventėje, surengtoje Kauno rotušėje, Ingrida džiaugėsi greit šeimą aplankysiančiais gandrais. ligoninėje, namų aplinkos stacionare: „Toje pačioje pataloje gyvenau su vyru ir pagimdžiau. Tai tikrai šeimai palanki aplinka, jaučiausi kaip sanatorijoje.“

Berniukas Ingridai – trečias vaikas. Iš ankstesnių santykių ji turi dukrą Saulę, o 2017-ųjų birželį jiedviem su Donatu gimė dukra Vėja.