Dizainerė Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė: svarbiausia suderintas nuotakos įvaizdis

„Inži“ suknelės, „Carolina make up studio“ makiažas / Mindaugo Švobos nuotr.
„Inži“ suknelės, „Carolina make up studio“ makiažas / Mindaugo Švobos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-23 14:43
AA

Žiemai baigiantis būsimos nuotakos ima ieškoti savo svajonių suknelės. Vienos renkasi romantiško stiliaus modelį, kitos bohemiško, trečioms mielesnė klasikinio stiliaus suknelė. Kad ir ką jos išsirinktų, svarbu nepamiršti, kad suknelė yra vienas iš daugelio elementų, sukuriančių tobulą nuotakos įvaizdį. Dizainerė ir „Ingrid Inži“ mados namų įkūrėja Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė teigia, kad be suknelės labai svarbu apgalvoti ir kokiais bateliais avės bei kokiais aksesuarais puošis.

Dizainerė pastebi, kad dauguma nuotakų daro klaidą bandydamos suderinti skirtingus stilius. Pasak jos, neretai klasikinė nuotakos suknelė derinama su romantiško stiliaus aksesuarais ar šukuosena, ir – atvirkščiai, romantiško stiliaus sukneles užgožia griežta šukuosena, ryškus makiažas ar aksesuarų gausa.

„Savo nuotakoms pirmiausia patariu gerai apgalvoti, kaip jos nori atrodyti vestuvių dieną, pasirinkti vieną stilių ir jau tada pradėti derinti atskiras įvaizdžio detales. Jeigu jos išsirenka romantiško stiliaus suknelę, gausiai dekoruotą nėriniais, galbūt tada visai nereikia aksesuarų, tinka tvarkinga šukuosena, papuošta minimalistinio stiliaus lankeliu, kuris yra priderintas ir pagamintas iš suknelės detalių, pavyzdžiui nėrinių, karoliukų. Jei pasirenkama griežtesnio, seksualaus stiliaus suknelė, tuomet tinka tiek aukštai viršugalvyje, tiek žemai į kuodą surišti plaukai, tokiu atveju galima skirti daugiau dėmesio aksesuarams. Jeigu nuotaka nusprendžia vilkėti suknelę nuoga nugara, tuomet ir akcentuokime šią kūno dalį, suknelės linkius nugaroje, tada nuotakoms patariu neapsikrauti aksesuarais, o pasirinkti kažkokią vieną, smulkią detalę. Kartais aksesuarai tiesiog privalo būti, kaip antai bohemiškame stiliuje, čia papuošalai yra tarsi užbaigta detalė“, – kalba dizainerė.

„Carolina make up studio“ makiažo specialistės Jolanta Mušauskienė ir Karolina teigia, kad būsimoms nuotakoms geriausia rinktis klasikinį makiažą. Nuotakos turėtų vengti veido dengimo pudra, ryškaus kontūravimo, o prioritetą teikti žemės tonų atspalviams. Viena iš naujausių klasikinio makiažo tendencijų 2018 metais – tamsiai ryškinti apatinio voko vidinę liniją, taip sukuriant padūmavusių akių efektą ir suteikiant nuotakos žvilgsniui paslaptingumo.

„Inži“ suknelės, „Carolina make up studio“ makiažas / Mindaugo Švobos nuotr.

Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė visais šiais patarimais rėmėsi kurdama ir savo naujausią vestuvinių suknelių kolekciją, kurioje dominuoja romantika, nepamirštamas bohemiškas stilius, minimalistiniai papuošalai, švelnus makiažas, kreminės spalvos ir gėlės. Kaip teigia pati dizainerė nuotaka per savo vestuves turi atrodyti tobulai ir visa tai galima pasiekti tik gerai įsiklausant į klienčių norus ir kruopščiai derinant jų įvaizdžio detales.

„Inži“ vestuvinės suknelės (11 nuotr.)
+5