Dizainerė Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė: „Taip tragiškai gimtadienio dar nešvenčiau"

Dizainerė Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė / Asmeninio albumo nuotr.
Dizainerė Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-11-17 15:30
AA

Lapkričio 17-ąją dizainerė, mados namų „InŽi“ kūrėja Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė švenčia savo gimtadienį. Kūrėja atvira – kasmet minint savo sukaktis, lūkesčių, kaip sutikti svarbiąją asmeninę šventę, buvo ir šįmet. Tačiau visus žinomos moters planus sujaukė koronavirusas – jau antrą savaitę iš jo gniaužtų neišsivaduoja visa Naujokų šeima

„Tik vaikams šis laikotarpis patinka, nes nuolat esame kartu. Jiems, net ir turint temperatūros, jėgų išdykauti pakanka. O mums su vyru sunkiau – juk reikia pasirūpinti ne tik vienas kitu, bet ir svarbiausiais kasdieniais darbais. Tie, kas sirgo kovidu, tikrai supras apie ką aš kalbu bei kiek tai, kas anksčiau nekėlė jokių rūpesčių, susirgus pareikalauja jėgų“, – sako ligos į patalą paguldyta dizainerė.

Šįmet ji gimtadienį tikėjosi praleisti kelionėje – Prancūzijoje, Italijoje ar Egipte. Kadangi ruduo sunkiai prognozuojamas laikas dėl peršalimo ligų, kur pasukti šeima tikėjosi nuspręsti paskutinę minutę. Tačiau planus teko atidėti ne dėl gripo, o dėl rimtesnio iššūkio sveikatai.

Dizainerė Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė / Asmeninio albumo nuotr.

„Sau „sveikinimą“ įteikiau kiek anksčiau – sukūriau ir fotosesijoje įamžinau šaltojo sezono naujienų kolekciją. Tuomet tikrai nesitikėjau, kad tai taps vienintele realia dovana šįmet“, – net sudėtingoje situacijoje neprarasdama humoro jausmo kalba I.Rutkauskaitė-Naujokė.

Kurdama drabužius šįsyk ji atsižvelgė ir į naujausias mados tendencijas, kuomet pandemijos ir jos sukeltų įtampų sukaustytas pasaulis kviečiamas tapti ryškesniu.

Dizainerė Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė / Asmeninio albumo nuotr.

„Spalvos gydo ir tai nėra jokia naujiena. Jei negalime pakeisti to, kas vyksta aplink, tai bent padėkime vieni kitiems būdami neįprasti, labiau matomi“, – sako dizainerė.

Šiuo metu jos mėgstamiausia spalva – žalia. Tačiau kolekcijoje puikuojasi ir riešutų ruda, oranžinė, ciklameno, geltona. Yra ir klasika tapusių, daugybę metų ant podiumo karaliaujančių gyvūnų kailių raštų motyvų.

„Ką pirmiausia nuveiksiu pasveikusi? Važiuosiu pasivaikščioti į mišką! Man taip trūksta laisvės! Antra vieta, kur skubėsiu pabūti, be abejonės, bus darbas“, – patikina I.Rutkauskaitė-Naujokė.

Fotogalerija:

Mados namų „InŽi“ šaltojo sezono kolekcija (15 nuotr.)
+9