Dizainerė L. Larionova naujos kolekcijos modelius fotografavo pati: „Seniai norėjau pabandyti“
„Išgyvename, turbūt, dramatiškiausią ir tuo pačiu įdomiausią laikmetį“, – sako drabužių kūrėja Lilija Larionova, kuri beveik kasmet su kolega Egidijumi Rainiu dovanoja lietuviams šventę – savo naujausių kolekcijų pristatymus. Šiais metais dėl koronaviruso sukeltos pandemijos iškilmingo mados kolekcijų pristatymo, deja, neišvysime.
Lilija Larionova pasakoja, kad šis laikotarpis jai – be galo darbingas. Nors bendravimas su klientais vyksta tik telefonu arba virtualioje erdvėje, o kolekcijos pristatymo pavasarį surengti nepavyks, moteris pastarosiomis dienomis daug mokosi.
„Pagaliau radau laiko savo senai svajonei – sukurti internetinę atvirą platformą – bendruomenę apie meną, madą, gyvenimo būdą ir kūrėjus. Platformą pavadinau Creative ID. Taip pat su kolege Rūta Kaupinyte toliau plėtojame bendrą projektą“, – sako dizainerė.
Žinomai moteriai dabar kaip niekad svarbus susikaupimas ir idėjų išgryninimas.
„Nevaidinsiu, kad nieko neįvyko. Greičiausiai jums, kaip ir man, rūbai šiuo laikotarpiu neatrodė labai aktualūs. Buvo ir yra svarbesnių dalykų ir rūpesčių. Bet... lygiai taip pat manau, kad kaip niekada mums reikia kūrybinės jėgos, tikros mados, gyvos muzikos, įkvepiančio meno“, – šypteli L. Larionova.
Savo kolekcijas dizainerė kuria apie pusę metų, bet pasaulinės pandemijos akivaizdoje jai kilo idėja savo kūrinius pristatyti kiek kitaip.
„Nusprendžiau dalį kolekcijos parodyti jau dabar.Tai būtent ta dalis, kuri skirta pavasariui ir vasarai. Taigi, neprašau nieko atgal, tiesiog noriu perteikti jausmą ir kolekcijos idėją“, – sako L. Larionova.
Laikantis visų saugumo taisyklių dizainerė nufilmavo ir vaizdo klipą, taip pat – pati įamžino kolekciją.
„Kadangi dabar karantinas, pirmą kartą modelius fotografavau pati. Seniai norėjau pabandyti, tačiau viską paspartino susiklosčiusi situacija. Buvo labai įdomi patirtis“, – atvirauja kūrėja.
Kolekciją Lilija nufilmavo „Šv.Jono gatvės galerijoje“.
„Vietos vadovė Jolita Miezelaitienė mus įsileido ten, kur karaliavo labai vieniši, bet nuostabūs net septyniasdešimties autorių keramikos kūriniai“, – sako dizainerė ir kviečia įvertinti jos darbus.