Dizainerė Lilija Larionova susituokė su gyvenimo draugu Roku Klimavičiumi

Lilijos Larionovos kolekcija / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dizainerė Lilija Larionova praėjusį šeštadienį savo mylimajam Rokui Klimavičiui ištarė lemtingąjį „Taip“. Portalo Žmonės.lt žiniomis, pora susituokė Klaipėdos civilinės metrikacijos skyriuje po kelerius metus trukusios draugystės.

Lilijos Larionovos išrinktasis Rokas Klimavičius – verslininkas, garsaus uostamiesčio menininko Romo Klimavičiaus sūnus.

„Ačiū labai už sveikinimus. Nelabai noriu kalbėti apie asmeninį gyvenimą. Mieliau pakalbėčiau apie savo darbus, profesinius pasiekimus... Mano vyras nemėgsta rodytis renginiuose ir vengia viešumos, todėl nusprendėme, kad jokių detalių apie vestuves neatskleisime – pasiliksime sau“, – portalui Žmonės.lt sakė Lilija Larionova.

Kūrėja prisipažino, kad po santuokos pasirinko vyro pavardę, tačiau profesinėje veikloje ir toliau bus žinoma kaip Lilija Larionova. „Oficialiai ir dokumentuose naudosiu vyro pavardę, o kuriant – savo“, – atviravo Lilija.

Žmonės.lt žiniomis, vestuvės – ne vienintelė džiugi žinia, pora jau kitų metų pradžioje turėtų sulaukti šeimos pagausėjimo.

Skaitykite daugiau