Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė mielai laužo aprangos kodo taisykles

Viktorija Jakučinskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienio vakarą sostinės stilingiausieji rinkosi į Kęsto Rimdžiaus bei Agnės Gilytės įkurtus įvaizdžio namus „KUKLA Beauty Box“. Čia buvo pristatytos salono teikiamos naujovės bei ką tik įkurtas baras. Kvietime buvo prašoma svečių paisyti aprangos kodo – apsirengti juodai.

Mados namų „Tiulio fėja“ dizainerė Viktorija Jakučinskaitė buvo viena iš nedaugelio, nepaisiusių aprangos kodo. Moteris į vakarėlį atėjo pasipuošusi rausva suknele ir gerokai išsiskyrė iš minios. „Juoda spalva yra labai nusibodusi ir atgyvenusi, tad aš jos net savo kolekcijose beveik nenaudoju“, – Žmonės.lt kalbėjo dizainerė.

V.Jakučinskaitė, paklausta apie aprangos kodo paisymą, tikino, jog niekuomet neskaito kvietimuose parašytų spalvos reikalavimų. „Aš nemanau, jog kitokia spalva yra įžeidimas renginio organizatoriams. Svarbiausia paisyti, ar tai kokteilinė apranga, ar vakarinė. Juk aš neatėjau su džinsais ir megztuku, ką galbūt galima traktuoti kaip įžeidimą šeimininkams“, – pasakojo dizainerė.

Viktorija tvirtino, kad į įvaizdžio namų vakarėlį atėjo pasidabinusi pačiomis madingiausiomis šio sezono spalvomis. Pasak, dizainerės, šiuo metu madingiausios kūno, švelniai rausva ir kitos prislopintos spalvos. „Jos dar ilgai bus madingos“, – tikino V.Jakučinskaitė.

Skaitykite daugiau