Dizainerės Linos Morkūnienės mirties sukrėsta verslininkė Nora Lapinskienė: „Tiesiog – šokas“

Nora Lapinskienė ir Lina Morkūnienė / I.Sidarevičiaus ir asmeninio albumo nuotr.
Nora Lapinskienė ir Lina Morkūnienė / I.Sidarevičiaus ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-16 12:59
AA

Lietuvą apskriejo žinia apie Vokietijoje netikėtai mirusią dizainerę Liną Morkūnienę. Moters gedi ir jos bičiulė verslininkė Nora Lapinskienė. Portalui Žmonės.lt ji pasidalijo mintimis apie anapilin iškeliavusią draugę.

Kaip portalui Žmonės.lt kalbėjo N.Lapinskienė, sužinojus apie bičiulės netektį, ją ištiko šokas.

„Aš net nepatikėjau, sužinojau iš kitos draugės, kuri gyvena kitam pasaulio krašte – Dubajuje. Galvojau, kad nesąmonė. Paskambinau kitoms draugėms, jos ir nieko nežinojo, bet po to susisiekė su Linos vyru ir jis patvirtino“, – pasakojo verslininkė.

Tuomet N.Lapinskienė pradėjo ieškoti draugės socialiniuose tinkluose, skaityti seniau rašytas žinutes.

„Ji išsitrynus paskyrą feisbuke. Tiesiog šokas… Nieko nėra, mes įpratę krauti viską į socialinius tinkus, o, pasirodo, jie vieną dieną gali tiesiog dingti“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo verslininkė.

Lina Morkūnienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasak N.Lapinskienės, dizainerė pastaruosius keletą metų gyveno Vokietijoje.

„Ji Vokietijoje ištekėjo. Kai COVID-19 pandemijos laikotarpiu Lina išvažiavo, mes atitolome. Tačiau girdėjau, kad kaip tik šią vasarą ji vėl kalbėjo apie kūrybą. Kaip ir viskas buvo gerai, bet paskutiniu metu ji buvo nutilusi, nurimusi“, – pastebėjo Nora.

Pašnekovės teigimu, toks dizainerės pokytis pasirodė gan keistas, nes ji buvo visai kitokio charakterio.

„Tai buvo žmogus, kurio visada visur buvo labai daug, visą laiką linksma, kompanijos siela, o dabar ji buvo nurimusi, pradingusi. Na tai visi draugai iš karto ir pradeda galvoti – gal kažko nepadariau, gal per mažai dėmesio skyriau...“, – svarstė N.Lapinskienė.

Nora prisiminė, kad prieš išvykdama į Vokietiją, dizainerė Lietuvoje užsiėmė verslu, taip pat vesdavo paskaitas studentams.

„Ji turėjo grožio paslaugų verslą ir pati netgi darydavo kai kurias procedūras. Man ji tvarkydavo antakius, laminuodavo“, – pasakojo N.Lapinskienė.

Kaip portalui Žmonės.lt teigė verslininkė, L.Morkūnienės kūnas bus pargabentas iš Vokietijos į Lietuvą.

„Reiks tvarkyti dokumentus, bet parveš ir laidos čia. Artimieji dar viską praneš, informuos“, – sakė N.Lapinskienė.

Lina Morkūnienė (7 nuotr.)
+1

Žmonės.lt primena, kad drabužių dizainerė Lina Morkūnienė mados renginiuose dalyvavo nuo 1993 metų, drabužių moterims kolekcijas demonstravo „Mados savaitėje“, „Mados dienose“, rengė personalinius pristatymus.

Per savo kūrybos laikotarpį ji buvo ištikima modernios klasikos stiliui. Dizainerė sėmėsi patirties Vokietijos ir Italijos mados namuose.

2014 metais Lina Morkūnienė savo kolekciją pristatė neįprastomis sąlygomis – Palangos lenktynėse, šalia trasos.

Dizainerė Lina Morkūnienė Palangos lenktynėse pristatė kolekciją (21 nuotr.)
+15