Dizainerio Liutauro Salasevičiaus naujausią kolekciją demonstruos septintą dešimtį baigianti dama

Gracija Sommer / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šį šeštadienį naujausią savo kolekciją pristatysiantis dizaineris Liutauras Salasevičius ir toliau stebina savo neįprastais pasirinkimais. Jo įkurtų „Madam pareis vėliau...“ mados namų progines sukneles demonstruos 70 metų jubiliejų netrukus švęsianti moteris.

„Gracija Sommer nėra profesionalus modelis. Tai išskirtinio grožio ir trykštančios energijos dama, mama, močiutė, mano draugė, klientė. Ji yra puikus pavyzdys, kaip galima džiaugtis gyvenimu, semiant jo gėrybes pilnomis saujomis ir nesiskundžiant“, – savo pasirinkimą komentuoja dizaineris.

Pristatyti naujausios kolekcijos kūrinius L.Salasevičius Graciją pakvietė atvykti iš Dubajaus. Šešias kalbas mokanti vertėja šiuo metu ten padeda prižiūrėti dukrai anūkus.

„Esu labai maloniai nustebinta. Labai žaviuosi Liutauru ir jo talentu. Savo kūriniais jis pakelia moteris iki pačių aukštumų ir leidžia pasijausti karalienėmis. Man didelė garbė pirmą kartą gyvenime pabūti modeliu tokio talentingo dizainerio kolekcijos prisatyme“, – džiaugiasi išskirtinio grožio moteris.

Pasak Liutauro Salasevičiaus, Gracija yra šios kolekcijos ženklas ir elegantiškas simbolis nesibaigiančio gyvenimo ir jo grožio tuomet, kai esi perkopęs šešis dešimtmečius.

„Jos nuostabios esybės dėka noriu paskleisti žinią visoms žavioms senjorėms ir jų šeimoms: mokėkime džiaugtis savo amžiumi ir kiekviena jo diena, tik nuo mūsų pačių priklauso, ar ji bus kupina džiaugsmo, energijos ir meilės“, – teigia dizaineris.

Gegužės 6 d. „Lietuvos geležinkelių“ muziejaus lauko ekspozicijoje Liutauras Salasevičius pristatys savo naujausią „Madam pareis vėliau... 2017“ kolekciją.

„Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai. Naujai kolekcijai mane įkvėpė kadaise pamiršta ir visai neseniai iš naujo atrasta kelionė traukiniu“, – pristatydamas renginio vietą kalbėjo dizaineris.

Liutauro Salasevičiaus nuomone, kelionė traukiniu šiandien atgimsta iš naujo, prikeldama prisiminimus ir istoriją apie laisvę, prabangą ir ištaigingas puotas garsiajame Rytų eksprese, pro kurio langus žvelgė Elizabeth II, Monako princesė Grace, Honore de Balzac ir kitos istorinės asmenybės. Savo naujus kūrinius pristatysiantis dizaineris teigia, kad būtent traukinio bildesys ir laisvės pojūtis jame pažadino naujas kūrybines mintis ir idėjas.

Renginio vieta unikali – „Lietuvos geležinkelių“ muziejus. Kolekcijos pristatymo podiumu taps romantika dvelkiantis stoties peronas, o pati suknelių demonstracija vyks istorinio garvežio pašonėje. Ant podiumo šiemet atsiskleisiantys Liutauro Salasevičiaus kurtų drabužių deriniai išsiskirs ne tik elegancija ir prabangiais audiniais, bet ir turės dalelę istorijos tų dienų, kai žmonės niekur neskubėjo ir mėgavosi gyvenimo malonumais.

Visus neabejingus išskirtinei madai, dizaineris pakvies jau į devintąjį savo kolekcijos pristatymą. Iškilmingo renginio metu bus pristatyta beveik pusė šimto originalių, rankų darbo, prabangių vakarinių suknelių modelių, kuriuos demonstruos ne viena įžymi Lietuvos moteris, gerbianti ir mėgstanti dizainerio kūrybą.

Netrukus 70 metų jubiliejų Gracija Sommer demonstruos dizainerio Liutauro Salasevičiaus kolekciją (5 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+2
Skaitykite daugiau