Dizaineris Egidijus Rainys pristato 2021 metų pieno baltumo vestuvines sukneles

E.Rainio kolekcijos modeliai / Evelinos Deveikaitės nuotr.
E.Rainio kolekcijos modeliai / Evelinos Deveikaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-03-23 11:14
AA

Nors pastarieji metai kūrėjams kėlė nemažai iššūkių, svarbiausioms gyvenimo šventėms tinkamas metas vis tiek ateina, todėl moterų mylimas vestuvinių ir vakarinių suknelių kūrėjas Egidijus Rainys savo eskizus pavertė realiais kūriniais: dizaineris nuotakoms pristato naujausias pieno baltumo sukneles.

Klasika, kokybė ir ilgaamžiškumas yra tie žodžiai, kurie E.Rainį lydi visus jo kūrybinius metus. Per kone du dešimtmečius dizaineris papuošė galybę moterų, dievinančių eleganciją, nepriekaištingas šilko siūles, klasikinį dizainą su šiuolaikiniu prieskoniu.

Kolekcijos modelis / Evelinos Deveikaitės nuotr.

Kasmet E.Rainys siekia nustebinti, todėl 2021-ųjų metų vestuvinių suknelių kolekcija intriguoja naujomis faktūromis ir dekoro būdais.

Nors ir gali atrodyti priešingai, bet visi šie siluetai puikiai tinka įvairiems figūrų tipams.

„Kurdamas kiekvieną kolekciją noriu atrasti tą netikėtumo momentą, kuris taptų tikru siurprizu mano kūrybos gerbėjoms. Šioje kolekcijoje staigmena daugeliui taps audinių faktūros ir kitokia dekoravimo technika, detalės. Stebins ypač elegantiški modeliai apnuoginta  nugara, lengvos, bet masyvios rankovės. Nors ir gali atrodyti priešingai, bet visi šie siluetai puikiai tinka įvairiems figūrų tipams. Kaip ten bebūtų, pagrindinis mano kūrybos akcentas niekada nekinta: nuotaka didžiąją dieną turi jaustis ypatingai.“

Egidijaus Rainio kolekcijos modelis / Evelinos Deveikaitės nuotr.

Šiai dienai E.Rainys pristato devynis nuotakoms skirtus apdarus. Nors įprastai klientės jo ateljė duris varsto norėdamos aptarti vestuvinės suknelės viziją, vis dažniau užsuka čia ir dabar suknelę norinčios įsigyti būsimos nuotakos. „Jeigu reikia, drabužį galima susiaurinti ar patrumpinti, pataisyti smulkmenas. Kolekcinių suknelių pirkimo vajus ypač jaučiamas pastaraisiais metais, nes dėl pandemijos užsidarius šalių sienoms tapo sunkiau ar visai neįmanoma atskristi primatavimams, o nemažai mano klienčių gyvena už Lietuvos ribų“, – pasakoja E.Rainys. 

2021 metų Egidijaus Rainio vestuvinės suknelės (9 nuotr.)
+3