Doja Cat išleido albumą „Scarlet“, neįprasta dainininkės replika šokiravo praeivius

Doja Cat / Organizatorių nuotr.
Doja Cat / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-22 14:19
AA

Ekscentriškoji reperė, „Grammy“ laureatė Doja Cat šiandien išleido ilgai lauktą albumą pavadinimu „Scarlet“. Albumas pristatytas kartu su vaizdo klipu singlui „Agora Hills“. Taip pat visą šią savaitę įvairiose JAV vietose praeivius stebino neįprasta, netgi kiek šokiruojanti Doja Cat replika.

Pati režisuoja vaizdo klipus

Originaliu įvaizdžiu nuolat stebinanti Amerikos superžvaigždė Doja Cat vadinama šių laikų pramogų verslo inovatore, kuri nepaklūsta primetamiems grožio standartams ir nebijo būti kitokia. Ne veltui šį mėnesį Doja Cat puošia „Harper's Bazaar“ „Ikonų“ numerio viršelį.

Taip pat visą šią savaitę įvairiose JAV vietose praeivius stebino neįprasta, kiek šokiruojanti Doja Cat replika. Stebėtojai galėjo skanuoti QR kodą, kuris vedė į išskirtinę Doja Cat naujojo albumo perklausą.

Albumo pasirodymą vainikavo vaizdo klipo „Agora Hills“ premjera. Jį režisavo Doja Cat kartu su Lux Davis (dažna Arianos Grande, Nicky Minaj vaizdo klipų kūrėja). Filmavimas vyko Los Andžele, populiariame korėjiečių rajone.

Beje, tai yra nebe pirmas kartas, kai Doja Cat režisuoja vaizdo klipą. Ji klipą kūrė ir singlui „Demons“ iš naujojo albumo, kuriame vaidina „Emmy“ laureatė aktorė Christina Ricci („The Addams Family“ / „Netflix“ serialas „Wednesday“).

Doja Cat – „Agora Hills“

Sėkmė aplankė pandemijos laikotarpiu

Praėjusį mėnesį Doja Cat išleido oficialų singlą ir vaizdo klipą „Paint The Town Red“, kuris užėmė pirmąją vietą „Billboard Hot 100 Chart“ ir „Global 200 Chart“ topuose. Lietuvos „Spotify“ tope ši daina taip pat yra pirmoje vietoje.

Pastaruoju metu Doja Cat nenustoja stebinti tiek išskirtiniais įvaizdžiais, tiek galingais pasirodymais. Praėjusią savaitę ji koncertavo MTV vaizdo klipų apdovanojimų ceremonijoje. O už kūrinį „Attention“, kuris irgi yra įtrauktas į naująjį albumą, pelnė apdovanojimą.

Naujajame Doja Cat albume „Scarlet“ iš viso skamba 17 kūrinių. Tai yra jau ketvirtasis dainininkės albumas. Ir nors Doja Cat savo muzikinę karjerą pradėjo 2013 m. „Soundcloud“ platformoje, visame pasaulyje ji išpopuliarėjo 2020 metais išleidusi singlą „Say So“. O prieš dvejus metus išleistas albumas „Planet Her“ pelnė jai ir prestižinį „Grammy“ apdovanojimą.

Doja Cat „MTV“ vaizdo klipų apdovanojimų ceremonijoje