„Dolce & Gabbana“ modelius iškeitė į mados tinklaraštininkes ir gyvenimo lepūnėles

"Dolce & Gabbana" 2017-2018 m. rudens bei žiemos kolekcija / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kad mados namų „Dolce & Gabbana“ kolekcijos pristatymas Milane bus ypatingas, tapo aišku kelios dienos iki jo. Dizaineriai Stefano Gabbana ir Domenico Dolce savo „Instagram“ paskyroje paskelbė modelių sąrašą, kuriame profesionalių buvo vos keli.

Ilgakojes manekenes šį kartą garsieji kūrėjai nusprendė pakeisti virtualaus pasaulio žvaigždėmis – mados tinklaraštininkais. Tai suglumino ir modelių pasaulį, ir mados gerbėjus, bet kūrėjai sumanymas atitinka laiko dvasią – juk milijonai žmonių pasaulyje gyvena ne realioje, o virtualioje realybėje.

Tai, kad šį kartą S.Gabbana ir D.Dolce įkvėpimo ieškojo virtualiame voratinklyje, liudija ne tik neprofesionalių modelių pasirinkimas, bet ir kolekcijos simbolika. „All I Need Is Love and Wi-Fi“ (Viskas, ko man reikia – meilė ir Wi-Fi) – šis užrašas ant rankinės yra tarsi simbolis ateinančio rudens ir kitos žiemos kolekcijos simbolis. Ir ką gi – mažai kas iš dalyvavusiųjų mados šventėje galėjo tam paprieštarauti – tik šyptelėti suvokę, kokia tai žiauri tiesa.

Kūrėjų duetas ne pirmą kartą stebina modelių pasirinkimu. Štai praėjusią vasarą podiumu žengė supermodelio Cindy Crawford sūnus Presley bei aktoriaus Jude'o Law sūnus Rafferty.

Į kuriuos tinklaraštininkus atkreipė dėmesį garsusis duetas?

Tai 17-metė amerikietė pradedanti dainininkė Madison Beer, jau turinti Justino Bieberio palaikymą. "Instagram" paskyroje ją seka 7,9 mln. gerbėjų.

Madison Beer / ViDA Press nuotr.

Prancūzų modelis, aktorė, dainininkė, auksinio jaunimo atstovė Sonia Ben Ammar. 18-metės karjeroje – ir draugystė su Beckhamų šeimos atžala Brooklynu.

Madison Beer / ViDA Press nuotr.

22 metų Kristina Bazan iš Švedijos, kurią seka 2,4 mln. gerbėjų.

Madison Beer / ViDA Press nuotr.

28 metų Alexandra Pereira, dar žinoma kaip Lovely Pepa iš Ispanijos.

Madison Beer / ViDA Press nuotr.

3,7 mln. sekėjų turi 28 metų olandų tinklaraštininkė Negin Mirsalehi.

Madison Beer / ViDA Press nuotr.

4, 4 mln. žmonių žavisi Aimee Song.

Madison Beer / ViDA Press nuotr.
"Dolce & Gabbana" 2017-2018 m. rudens bei žiemos kolekcija (26 nuotr.)
+20
Skaitykite daugiau