Domanto Sabonio ir jo žmonos Shashanos gyvenime – permainos: palieka namus Los Andžele

Domantas Sabonis su šeima / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Pavasarį tėvais tapę krepšininkas Domantas Sabonis ir jo žmona Shashana Rosen išgyvena permainų metą. Reikšmingi pokyčiai vyksta ne tik poros karjeroje, bet ir asmeniniame gyvenime – kartu su sūneliu Shiloh, Domantas ir Shashana palieka Los Andželą.

Regis, pastaruoju metu Domanto Sabonio ir jo mylimosios žmonos Shashanos gyvenime permainų netrūksta. Prieš keturis mėnesius susilaukę pirmagimio, dabar pora su sūneliu Shiloh keičia ir gyvenamąją vietą.

Apie tai byloja antradienį socialiniame tinkle „Instagram“ Shashanos paskelbta nuotrauka, kurioje ji pažymėjo, kad palieka Los Andželą.

„Viso gero, Los Andžele“, – po nuotrauka rašė Shashana.

Nuotraukoje matyti Domantas su sūneliu ant rankų ir Sashana, o aplink juos – ištuštėję namai, išduodantys apie kraustynes.

Domantas Sabonis su šeima palieka Los Anželą / „Instagram“ nuotr.

Visai neseniai krepšininkas D.Sabonis persikėlė žaisti iš Indianos „Pacers“ į Sakramento „Kings“ ekipą, o jo mylimoji Shashana paskelbė, kad palieka dešimtmetį kurtą savo šokių studiją, kadangi nori kurį laiką atsiduoti šeimai.

Žmonės.lt primena, kad žinia apie šeimos pagausėjimą D.Sabonis pasidalijo spaudos konferencijos metu. Jos vaizdo įrašas kiek vėliau buvo patalpintas krepšinio klubo „Sacramento Kings“ socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje. Taip krepšinio klubas sveikino D.Sabonį ir S.Rosen sulaukus gandrų.

Šiuo metu Domanto ir Shashanos sūnui Shiloh yra 4 mėnesiai. Neseniai instagrame krepšininko žmona rašė, kad vaiko gimimas absoliučiai pakeitė gyvenimą.

Ji taip pat paminėjo, kad mažylis paveldėjo stiprius Sabonių genus, todėl jau nuo pat gimimo ruošia jo kūną – daro tempimo pratimus prieš miegą, po maudynių.

Fotogalerija:

Domantas Sabonis ir Shashana Rosen (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau