Dominykas Klajumas po 10 metų palieka „Humoro klubą“: atskleidžia tolimesnį planą

Vaidotas Šiožinis, Paulius Ambrazevičius, Dominykas Klajumas ir Mantas Bartuševičius / „Humoro klubo“ nuotr.
Vaidotas Šiožinis, Paulius Ambrazevičius, Dominykas Klajumas ir Mantas Bartuševičius / „Humoro klubo“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-07 10:55
AA

Komikas, radijo laidų ir renginių vedėjas Dominykas Klajumas palieka „Humoro klubą“, kuriame praleido 10 metų ir nuo sausio 1 dienos imasi solinės karjeros.

Žinia, kad D.Klajumas pradeda solinę karjerą ir palieka klubą, pranešta oficialioje „Humoro klubo“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.
 
„Šiandien sueina lygiai dešimt metų kaip Dominykas Klajumas sudalyvavo savo pirmame gyvenime „Humoro klubo“ atviro mikrofono vakare. Šiandien yra ir ta diena, kai paskelbiame, kad nuo sausio 1 dienos Dominykas palieka „Humoro klubą“ ir išeina į solinę karjerą.
 
Kas dabar bus su „Humoro klubu“? Liekame trise ir po Naujų metų pratęsime turą „Su visais padažais“, tik jau be česnakinio... Ar imsime ką nors naujo į „Humoro klubą“? Kol kas – tikrai ne. Lietuvoje jau susiformavo keletas komedijos grupių ir iš mūsų pusės būtų nesąžininga jas draskyti. Nelabai sąžininga būtų ir bandyti kažkuo pakeisti Dominyką, nes Dominykas nepakeičiamas, jis palieka tokio dydžio batus (ir perkeltine, ir tiesiogine prasme, nešioja gal 46 ar 47), kurių užpildyti nelabai kam pavyks.
„Humoro klubo“ nariai – Vaidotas Šiožinis, Paulius Ambrazevičius, Dominykas Klajumas ir Mantas Bartuševičius / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Liko dar keli „Humoro klubo“ pasirodymai šiemet – trys Vilniuje, po vieną Kaune, Palangoje ir Druskininkuose, kur pasirodysime visi keturi, tai kviečiame į juos ir su trenksmu atšvęskime Dominyko karjerą su mumis.
 
Apie savo pasirodymų planus, datas ir vietas Dominykas vėliau papasakos pats.
 
„Humoro klubui“ tai didžiulis praradimas, bet Lietuvos stand-up komedijos scenai ir komedijos žiūrovams – didžiulė sėkmė, nes komedijos bus daugiau.
 
O čia – mano mėgstamiausia nuotrauka iš tų dešimties metų drauge, Dominykas pasakoja kažką 2017 metų „Granatų“ užkulisiuose ir verčia mus iš koto (ar kotų?). O galvojote, kad Širinskienė su LVŽS yra metų skyrybos“, – rašo „Humoro klubo“ nariai.
Savo komentaru socialiniuose tinkluose pasidalijo ir pats D.Klajumas. Komikas paaiškino, kodėl palieka kolegas ir ko gali tikėtis jo gerbėjai.
 
„Gal matėt pas Paulius Ambrazevičius arba ant HK sienos, tai naujienos tikros – aš po gruodžio mėnesio išeinu iš Humoro Klubo.
 
Buvo visko per tuos metus, mane girtą kėlė į mašiną pasiroryt, aš esu girtų kėlęs į mašiną pasirodyt, žodžiu per tuos metus buvo visko. Svarbiausia tai, kad varinėdamas su HK bernais, tapau tokiu komiku, kokiu dabar esu (iš bičo kurį matot fotkė, joje mano antras pasirodymas ever) ir už tai esu labai dėkingas.
 
Galiu pasakyt, kad 10 metų Humoro Klube, simbolinis laikas varyt solo. Dešimt kartų valio ir labai greitu metu bus paskelbtos naujienos apie mano pasirodymus ir naują turą.
 
Stay tuned“, – rašė D.Klajumas.