Dominykas Vaitiekūnas su tėvais leidosi į kelionę: „Šioks toks iššūkis, bet yra ką papasakoti“

Dominykas Vaitiekūnas su tėčiu Broniumi / Justo Valinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Kelionę į spalvingąją Madeirą inicijavo tėtis. Čia jį pakvietė bičiulis, buvęs futbolo klubo „Panevėžys“ treneris Joao Martinsas. Prie mūsų prisidėjo mano mama ir studijų laikų draugas Justas“, – šypsosi aktorius, atlikėjas ir laidų vedėjas Dominykas Vaitiekūnas (34), neseniai parvykęs iš egzotika alsuojančio krašto.

Madeiroje Dominykas su šeima ir geru bičiuliu sutiko didžiąsias metų šventes. Po ilgų pandeminių metų praleisti laiką gražioje saloje visiems rodėsi tikra palaima.

Pirmosiomis dienomis turistai patraukė žiūrėti futbolo rungtynių, nes šiuo metu Dominyko tėtis vadovauja futbolo klubui ir šiuo sportu gyvena. Madeiroje dabar apsistojęs ir jo geras draugas Joa Martinsas, anksčiau  Panevėžyje treniravęs futbolininkus. Baigęs savo misiją Lietuvoje, Joa išvyko į egzotiškąją salą. Netrukus tapo vieno vietinio futbolo klubo prezidentu. 

„Vežėme linkėjimų iš Panevėžio ir... laimėjo komanda, už kurią sirgome! – džiaugiasi atlikėjas ir priduria, kad Madeira jam pasirodė pati gražiausia iš visų Europai priklausančių salų, kuriose teko lankytis. – Aktyviai leidau laiką, kopiau kalnų viršūnėmis. Automobiliu du kartus apvažiavome egzotiškas vietas.“

Kelionės akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

„Kelionę dėliojomės nuo rugsėjo mėnesio. Pirminis planas buvo vykti man, tėčiui ir mamai, tačiau dėl darbo niuansų mama kelionės iš pradžių atsisakė. Kadangi buvo rezervuotos trys vietos, pasiūliau vietoje jos keliauti savo studijų laikų bičiuliui Justui. Galiausiai viskas dar kartą pasikeitė ir mama visgi nusprendė vykti kartu. Skridome keturiese“, – atvirauja Dominykas. 

Joao Martinsas ir Dominyko tėtis Bronius Vaitiekūnas / Asmeninio albumo nuotr.

Turistai pasyviai nepraleido nė vienos dienos. Nuolat gėrė į save nuotykius.

„Mane maloniai nustebino švelnus ir šiltas Madeiros klimatas. Visas dienas laikėsi virš 20 laipsnių šilumos. Pats turėjau tikslą – kopti į kalnus, nuo viršukalnių gėrėtis amą atimančią panorama, keliauti po žalią salą. Gulėjimui paplūdimyje Madeira yra ne pati tinkamiausia vieta, nes už kiekvieno kampo ten laukia stebuklai, kuriuos norisi patirti. Kone didžiausią įspūdį paliko penkiolikos kilometrų trasa tarp dviejų viršukalnių. Ją įveikti pėščiomis prireikė net šešių valandų“, – pasakoja Dominykas ir priduria, kad be ilgų pasivaikščiojimų taip pat nepažįstamose vietovėse labai smagu vairuoti automobilį.

Kelionės akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

Šie metai, anot Dominyko, be galo dinamiški. Kultūros srityje dirbantiems žmonėms reikėjo prisitaikyti ir daugybę kartų perplanuoti darbus.

„Džiaugiuosi tą metų kartėlį prakaito pavidalu išleidęs Madeiroje“, – kvatoja kūrybininkas bei džiaugiasi Naujuosius sutikęs su šeima, o ne kaip tapo įprasta – dviese su mylimu augintiniu. 

„Tai buvo pirmoji kelionė su tėvais po daugiau nei trisdešimties metų. 1989 metais kartu paskutinį kartą lankėmės Kryme. Keliauti su šeima – visada iššūkis, bet yra ką papasakoti. Tėvams Madeira be galo patiko, tad jos grožį įvertinome visi“, – šypsosi Dominykas. 

Dominykas Vaitiekūnas / Justo Valinsko nuotr.

Gruodžio pabaigoje atlikėjas išleido dainą „Turtas“, o visai neseniai pasirodė naujas kūrinys „100 procentų aš“. 

„Bekurdamas vaizdo klipą „Turtui“ praverčiau virš penkiolikos tūkstančių nuotraukų – popierinių ir skaitmeninėje laikmenoje. Tarp jų radau ir minėtosios kelionės į Krymą nuotrauką, Madeiroje su tėvais simboliškai įsiamžinome vėl, galbūt nuo šiol tų kelionių bus daugiau“, – pasakoja Dominykas

Dominykas Vaitiekūnas – „Turtas“:

Dominykas – „100 AŠ“:

Fotogalerija:

Dominyko Vaitiekūno kelionė į Madeirą (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau