Donaldas Trumpas derasi su Švedija, kad iš kalėjimo būtų paleistas JAV reperis ASAP Rocky

Donaldas Trumpas ir ASAP Rocky
Donaldas Trumpas ir ASAP Rocky
Šaltinis: Žmonės
2019-07-26 19:15
AA

JAV prezidentas Donaldas Trumpas kreipėsi pagalbos į Švedijos premjerą Stefaną Lofveną ir paprašė paleisti į laisvę sulaikytą amerikiečių reperį ASAP Rocky.

D. Trumpas veiksmų ėmėsi po to, kai sulaukė reperio Kanye Westo ir jo žmonos realybės šou žvaigždės, verslininkės Kim Kardashian West prašymo padėti iš kalėjimo ištraukti sulaikytą bičiulį ASAP Rocky. 

Tiesa, šią savaitę švedų prokuras viešai paskelbė, kad užpuolimu kaltinamas reperis į laisvę paleistas nebus. Prieš tai jam teks stoti prieš teismą ir įrodyti savo nekaltumą. 

D. Trumpas neseniai užvedė derybas dėl neva nusikaltusio reperio išlaisvinimo bei gražinimo į JAV. Ketvirtadienį jis pasisakė ir socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje.

„Labai nusivyliau ministru pirmininku Stefanu Lofvenu dėl nesugebėjimo veikti. Švedija nuvylė mūsų afroamerikiečių bendruomenę Jungtinėse Ameroikos Valstijose. Duokit ASAP Rocky LAISVĘ“, – socialianiame tinkle rašė JAV prezidentas. 

Reperis ASAP Rocky, kurio tikrasis vardas yra Rakimas Mayersas, buvo suimtas liepos 3 d. Stokholme. Kartu su juo sulaikyti dar du žmonės.Laisvės atėmimo priežastis  birželio 30-ąją Švedijos sostinėje vykusios gatvės muštynės. Beje, muzikantas tvirtina, kad tai buvo savigyna.

Įtariamieji bus sulaikyti iki teismo.