Donaldas Trumpas priekabiavo prie žinių pranešėjos

Melania ir Donaldas Trumpai / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Buvusi „Fox“ žinių pranešėja Juliet Huddy pareiškė, kad JAV prezidentas Donaldas Trumpas mėgino ją pabučiuoti lifte. Tai įvyko maždaug tuo metu, kad verslininkas vedė Melania Trump.

Moteris teigė, kad D. Trumpas prie jos priekabiavo 2005 metais „Trump Tower“ lifte. Tai ji atskleidė „Mornin!!! with Bill Schulz“ laidoje.

„Jis nusivedė mane pietų „Trump Tower“. Buvome tik dviese. Lifte, kur buvo ir apsaugos darbuotojas, jis atsisveikindamas lenkėsi mane pabučiuoti. Vietoje to, kad pabučiuotų į skruostą, jis lenkėsi prie lūpų. Buvau įžeista, galvojau „o Dieve“, – pasakojo moteris.

Juliet Huddy / Vida Press nuotr.

Ji taip pat atskleidė, kad Trumpas juokavo apie šį įvykį, pasirodydamas „Fox News“ ryto pokalbių šou po poros metų. „Trumpas buvo svečias ir užlipęs ant scenos publikai, prodiuseriams – ne kamerai – pasakė: „Aš mėginau ją kabinti, bet ji mane atstūmė.“ Jis juokėsi. Tuo metu nesijaučiau įžeista, maniau, kad jis buvo vienišas vyras, palinkęs mane pabūčiuoti. Gal jis manė: „Ji su manimi pietavo, gal jisusidomėjusi.“

Dabar, kai jau subrendau, sakyčiau „o, ne“, bet tuo metu buvau jaunesnė ir buvau šokiruota. Maniau, kad jis to nenorėjo, bet jis vis susigalvodavo priežasčių. Incidentas liftte vyko 2005 ar 2006 metais“, – teigė ji. Donaldas Trumpas vedė Melanią 2005 m. sausį.

Skaitykite daugiau