Donaldo Trumpo vyriausiam sūnui patvirtintas koronavirusas

Donaldas Trumpas su sūnumi / Vida Press nuotr.
BNS
Šaltinis: Žmonės
AA

JAV prezidento Donaldo Trumpo vyriausiam sūnui Donaldui Trumpui jaunesniajam testu patvirtinta koronavirusinė infekcija COVID-19, todėl jis izoliavosi, nors jokių simptomų kol kas nepasireiškė, penktadienį pranešė jo atstovas.

„Dono testas savaitės pradžioje buvo teigiamas, gavęs šį rezultatą jis karantinuojasi savo namelyje“, – sakė atstovas.

„Kol kas jam nepasireiškė visiškai jokių simptomų; jis laikosi visų medikų rekomenduotų gairių dėl COVID-19“, – pridūrė atstovas, kalbėdamas apie 42 metų prezidento sūnų.

Anksčiau penktadienį Baltųjų rūmų patarėjas Andrew Giuliani, kuris yra prezidento asmeninio advokato Rudy Giuliani sūnus, taip pat pranešė, jog jam nustatyta koronaviruso infekcija.

D.Trumpo administracija buvo griežtai kritikuojama dėl savo atsako į COVID-19 pandemiją, o prezidentas ne kartą menkino viruso keliamą pavojų.

Jungtinėse Valstijose mirė jau daugiau kaip 254 tūkst. koronavirusu užsikrėtusių žmonių. Pastarojo meto sergamumo ir mirštamumo rodikliai kelia nerimą tarnyboms, rekomendavusioms artėjant Padėkos dienai, kai daugelis amerikiečių paprastai vyksta aplankyti savo šeimų, verčiau likti namuose.

Visgi penktadienį buvo naujų vilties teikiančių ženklų – JAV biotechnologijų milžinė „Pfizer“ ir jos partnerė Vokietijoje „BioNTech“ kreipėsi į JAV federalines tarnybas, kad jų sukurta vakcina būtų kiek įmanoma greičiau sertifikuota.

Donaldas Trumpas (25 nuotr.)
+19
Skaitykite daugiau