Donata Virbilaitė – atvirai apie mylimąjį ir kūdikio laukimą

Donata Virbilaitė / Karolinos Povilanskaitės-Zaperackienės nuotrauka
Donata Virbilaitė / Karolinos Povilanskaitės-Zaperackienės nuotrauka
Kristina Kučinskaitė
Šaltinis: Žmonės
2023-04-27 11:24
AA

Šiuo metu dainininkė, renginių vedėja ir muzikos studijos įkūrėja Donata VIRBILAITĖ (36) gyvenimą matuoja savaitėmis. O jos – jau 32. Nors didieji laukimosi iššūkiai lyg ir praeityje, būsima mama šypsodamasi tvirtina, jog naujovių kasdienybėje tikrai pakanka. Kad ir marinuotų agurkėlių etapą neseniai pakeitęs obuolių, vynuogių, saldumynų bei „nėra ką apsirengti“ laikas.

„Tai kada tas vyras ir vaikai?“ – šis klausimas dažniausiai skambėdavo Donatos artimųjų lūpose. „Atsargiai, su viltimi, o kartais – ir priekaištu užduodamas klausimas. Tik aš vis kartodavau tą pačią frazę „Viskam savas laikas“ – ir neketinau nieko dirbtinai skubinti“, – šypsosi Donata.

Pokyčiai asmeniniame atlikėjos gyvenime prasidėjo prieš daugiau nei dvejus metus. Tada artimi draugai nutarė dainininkę supažindinti su savo bičiuliu matininku Gediminu – jis taip pat neskubėjo sukti šeimos lizdo, buvo vienišas. Donata atvira – tiek ji, tiek Gediminas į „piršlybų“ vakarėlį draugų namuose reagavo vienodai: pažadėjo tik atvykti.