Donata Virbilaitė pasidalijo motinystės iššūkiais: „Atvira tiesa“

Donata Virbilaitė su dukra Gabija / K.Povilanskaitė-Zaperackienės nuotr.
Donata Virbilaitė su dukra Gabija / K.Povilanskaitė-Zaperackienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-28 20:37
AA

Panašu, kad prieš dešimt mėnesių gimusi dukrytė Gabija nesustabdė atlikėjos Donatos Virbilaitės muzikinės veiklos. Žinoma moteris pasidalijo naujais atradimais ir patirtimi, kuri gali praversti moterims, vis dar abejojančioms, ką pasirinkti: karjerą ar motinystę.

Donata Virbilaitė sutiko jautriu įrašu ir nuotraukomis pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„ATVIRA TIESA.

Kai sužinojau, kad laukiuosi Gabytės, skraidžiau ant sparnų, bet tuo pačiu bijojau, kad kai gyvenimas apsivers aukštyn kojom – nesugebėsiu išsaugoti savęs. Per gyvenimą tiek daug atidaviau muzikai, kad ištisai kūriau planą, kaip išlaikyti viską savo gyvenime, bet tuo pačiu visą širdį atiduot savo svarbiausiam kūrinėliui.

Ir žinokit, eilinį kartą. supratau, kad viskas įmanoma! Žiauriai! Velniškai sunku, bet įmanoma!

Donata Virbilaitė su dukra Gabija / K.Povilanskaitė-Zaperackienės nuotr.

Į pirmą koncertą su manim Gabytė išvažiavo, kai jai buvo 1 mėnesiukas. Panašiu metu apsilankėm ir mano muzikos studijoje. O va dabar, kol mama dirba, jau ne tik šiltai miegam autokėdutėje, bet ir pabrazdinam gitarą, paliečiam pianino klavišus, manau rugsėjį jau keliausim ir į pirmą dainavimo pamoką“, – rašė D.Virbilaitė.

Donata Virbilaitė su dukrele Gabija (7 nuotr.)
+1

Žmonės.lt primena, kad Donata Virbilaitė ir jos mylimasis Gediminas praėjusių metų birželio pabaigoje tapo tėvais.

„Labas, stebukle. Ko trūko žemėj, GIMĖ tavyje. 2023.06.23. Gabija“, – tuomet rašė D.Virbilaitė ir pasidalijo nuotrauka socialiniuose tinkluose.

Naujo grožio salono Kaune atidarymas buvo pirmasis renginys, kuriame dainininkė pasirodė gimus dukrelei.

„Per daugiau nei septynis mėnesius pasiilgau visko – renginių, ilgų pokalbių, buvimo tarp žmonių, laiko sau. Žinoma, nebuvau visiškai užsidarius, nes mano įkurta muzikos studija veikė, repeticijos vaikams vyko. Praėjusių metų antroji pusė buvo itin ryški emociškai – supratau, kad esu labai laiminga ir viską, ko man trūko, užpildė Gabija. Ši meilės diena kartu – mums pirmoji“, – kalbėjo žinoma kaunietė.

Donata Virbilaitė su dukra / Asmeninio archyvo nuotr.

Prieš porą mėnesių tėvai su pirmagime leidosi į pirmąją kelionę – patraukė į Ispaniją.

Donata su šeima šioje šalyje praleido savaitę, tačiau, kaip tikina, kitą kartą rinktųsi ilgesnes atostogas.

„Buvome tik savaitę, o vėliau gailėjomės – juk galėjome pasiimti ilgesniam laikui. Bet kadangi kelionė ir buvo tik repeticija su vaiku, tai nusprendėme, kad ilgesnį laiką keliausime kitą kartą“, – grįžusi po kelionės Žmonės.lt pasakojo D.Virbilaitė.

Pasak atlikėjos, baimių prieš leidžiantis į kelionę buvo išties nemažai.

„Oi, labai daug baimių buvo. Didžiausia turbūt skrydis. Net elementariausias dalykas – kaip tas vaikas ten išbus ant kelių, kai namie tą daro itin retai...Bet viskas pavyko gana gerai. Gabija beveik neverkė, žaidė, bendravo su kitais keleiviais, ir miegojo“, – skrydį prisiminė dainininkė.

Donatos Virbilaitės kelionės akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Kitos baimės nebuvo susijusios su kelione, labiau – su pačiu vaiku.

„Skridome į civilizuotą Europos šalį, kur daug kas panašu, kaip pas mus, įskaitant sveikatos sistemą, maistą, vaistus ir panašiai, todėl tikrai nepergyvenome. Baimės realiai buvo tos pačios kaip namie – kad neperšaltų, neperkaistų, nesusirgtų, kad kur neatsitrenktų“, – Žmonės.lt pasakojo D.Virbilaitė.