Donatas Montvydas: „Dabar didžiausias galvosūkis – batutas“

Donato Montvydo albumo pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Donato Montvydo albumo pristatymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-04-24 21:16
AA

Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Donatas Montvydas šią savaitę surengė paskutinę priešeurovizinę repeticiją Stokholme. Atlikėjas tikino, kad paaiškėjo ir didelį nerimą kėlęs verdiktas dėl šuolio pasirodymo metu.

„Švedijoje vyko eurovizinio pasirodymo repeticijos, viešnagės metu derinome detales, gilinomės į idėjų išpildymą. Viskas sekėsi puikiai, juk tai tik repeticijos. Jos tam ir skirtos, kad būtų pataisyti trūkumai“, – kalbėjo dainininkas.

Žinomą Lietuvos atlikėją Skandinavijoje sutiko Lietuvos ambasadorius Švedijoje. D.Montvydo teigimu, lietuviai buvo priimti labai svetingai, vakarienės metu ambasadorius maloniai bendravo, domėjosi euroviziniais reikalais.

„Mane labai džiugina ir tai, kad mus pasitikti planuoja Švedijoje gyvenantys lietuviai. Žinau, kad jų užsiregistravo tiek daug, kad net teko keisti susitikimo vietą“, – teigia dainininkas.

Paklaustas apie daug diskusijų sukėlusį šuolį, kurį, naudodamasis batutu, D.Montvydas atlieka pasirodymo metu, atlikėjas teigė, kad po ilgų svarstymų švedai triuką atlikti leido.

„Švedai įvertino visas galimas rizikas ir šuolį atlikti leido, tik dar tikslinamos detalės dėl to, kaip batutą įnešti į sceną ir vėliau išnešti iš jos. Tai dabar yra didžiausias galvosūkis“, – sakė atlikėjas.