Donatas Montvydas „eurovizininkams“ palinkėti sėkmės neatvyko: priežastis – šeima

Donatas Montvydas  / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Donatas Montvydas / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-01 10:44
AA

Pirmadienio rytą „Fusedmarc“ išskrido į Kijevą. Išlydėti grupės, kuri šiais metais atstovaus Lietuvą „Eurovizijos“ dainų konkurse, susirinko būrys gerbėjų. Atvykti į Viniaus oro uostą turėjo ir praėjusių metų žvaigždė Donatas Montvydas, tačiau jo „Fusedmarc“ šiandien neišvydo.

Iš Vilniaus oro uosto šių metų dalyvius Viktoriją Ivanovskają ir Denisą Zujevą išlydėjo gerbėjai, artimieji ir žiniasklaidos atstovai. Atsisveikinimo žodį buvo žadėjęs tarti ir praėjusių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyvis Donatas Montvydas. Deja, dėl rimtų priežasčių dainininkas atvykti negalėjo.

Kaip tikino Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas, D. Montvydas naktį jam pranešė, kad pirmadienio rytą išlydėti grupės „Fusedmarc“ Vilniaus oro uoste negalės. Priežastis – šeima. Atsirado problemų, kurias atlikėjas turėjo išspręsti.

Žmonės.lt primena, jog D. Montvydas su žmona Veronika neseniai sulaukė šeimos pagausėjimo. Balandį Šeimai gimė antrasis vaikas, sūnus Kajus. Kadangi vaikeliui dar nėra nei mėnesio, D. Montvydui kartais tenka atšaukti susitikimus, keisti planus ir viešuose renginiuose nedalyvauti.

„Fusedmarc“ išlydėtuvės į „Euroviziją“ (26 nuotr.)
+20