Donatas Montvydas po „Eurovizijos“ finalo: „Jei reikės, dalyvausiu ir trečiąkart“

Donatas Montvydas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Donatas Montvydas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-15 03:25
AA

Pasibaigus „Euroviizjos“ dainų konkurso finalui Lietuvos garbę čia gynęs Donatas Montvydas neslėpė džiaugsmo. Devinta vieta – aukštas pasiekimas Lietuvai, tenkinantis jo lūkesčius. Vos pasibaigus konkursui dainininkas pasakojo esąs patenkintas rezultatu, o jei ateityje prisireiks, yra pasirengęs jį pagerinti - dalyvauti „Eurovizijoje“ ir trečiąkart.

Apie „Eurovizijos“ konkurso finalą skaitykite čia. Milijonų televizijos žiūrovų bei komisijos narių sprendimu, 2016-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtoju paskelbta Ukrainos atstovė Jamala.

Lietuvos garbę gynęs D.Montvydas „Eurovizijoje“ pelnė devintąją vietą.

Iškart po konkurso finalo D.Montvydas nuskubėjo į savo viešbutį. Laimingas atlikėjas noriai atidavė duoklę žiniasklaidai – pasidalijo įspūdžiais apie konkursą.

„Esu laimingas. Jei būčiau likęs finale paskutinis... Juk vis tiek kaip atlikėjas, kaip žmogus turiu kažkokių ambicijų. Nemeluosiu: eidamas į finalą aš turėjau mintį kovoti dėl tos pirmos vietos. Ambicija buvo pati didžiausia. Tai, kad esame devinti, top dešimtuke... Esu patenkintas. Mano akimis, mes užsitarnavome kitų atlikėjų pagarbą“, – iškart po finalo kalbėjo jis.

Atlikėjas tikino visos eurovizinės kelionės metu jautęs didžiulį žmonių palaikymą.

„Visuomet su žmonėmis jaučiau labai gerą ryšį. Nežinau, kodėl. Gal dėl savo įvaizdžio, kurio, tiesą sakant, beveik neformuoju? Tas ryšys su žmonėmis man daugiau nei tik muzika. Žmonės mane jaučia, žino, kad aš darau tą patį nepaisydamas, yra dešimt gerbėjų ar šimtas tūkstančių. Labai džiaugiuosi, kad mane palaiko. Krepšinis, olimpiados, šįmet ir „Eurovizija“, manau, buvo vienijantis dalykas. Žinau, kad visi barai buvo rezervuoti. Toks didžiulis auros, energijos kamuolys buvo Lietuvoje... Labai džiaugiuosi, kad buvau to dalis“, – kalbėjo.

Donatas Montvydas / Luko Balandžio / 15min nuotr.