Donatas Montvydas pristato naują dainą: „Jos klausantis reikia šokti, bučiuotis, apsikabinti“

Donatas Montvydas / Asmeninio albumo nuotr.
Donatas Montvydas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-07 12:48
AA

Spalio 14, 15 ir 16 dienomis didžiausiose šalies arenose koncertuosiantis Donatas Montvydas pristato naują dainą „Visa Kita Tau“. Dainininkas šio kūrinio dar nė karto nėra atlikęs gyvai ir prisipažįsta, kad vienu ypu vargu ar išbertų visą tekstą. „Kita vertus, klausantis šios dainos reikia mažiau mąstyti, daugiau vadovautis instinktais: šokti, bučiuotis, apsikabinti...“ – sako Donatas.

Dainai „Visa Kita Tau“ D.Montvydą įkvėpė Arianos Grande albumas „My Everything“. Atlikėjas užsidegė vystyti vakarietiškos muzikos koncepciją, kurti klubinius gabalus. Paties parašytas kūrinio tekstas nėra itin gilus, užtat ritmas traukia judėti.

„Dainos teksto rašymas yra toks pat sudėtingas, kaip ir muzikos kūrimas. Viena – sukurti eilėraštį, kita – pajusti, kaip jis skamba dainuojamojoje formoje. Ne sykį esu dirbęs su tais, kurie puikiai eiliuoja. Skaitai ir svaigsti, kaip gražu. Bet dainuojant neskamba ir viskas, – kalba D.Montvydas. – Dainoje „Visa Kita Tau“ nėra gilios prasmės, viskas paprasta: man nereikia nieko, tik tavęs, visi kiti dalykai – pinigai, laikas tegul atitenka tau. Įžeidinėk mane, elkis kaip nori, – man reikia nei daug, nei mažai – tik tavęs.“

D.Montvydas pasakoja, kad kurdamas žodžius dainai turi atsisėsti studijoje, užsidėti ausines. Ant kavinių servetėlių tekstų jis nerašo, autobuse, kaip koks Eminemas, dainų negimdo. „Tiesą sakant, autobusais gal 15 metų nevažinėju, nes ten prie manęs močiutės labai kimba, – juokdamasis prisipažįsta Donatas. – Tačiau tam tikros kūrinio idėjos gali šauti bet kur: kieme, bažnyčioje...“

Kūrinyje „Visa Kita Tau“ išryškėja kitas jo talentas – gebėjimas dainuoti falcetu. „Gal tai dėl Justino Timberlake‘o, bet įrašinėdamas albumą „#BLCK“ atradau falceto momentą ir labai šitą skambesį pamėgau. Albume yra nemažai vietų, kuriose skamba mano falcetas“, – sako D. Montvydas.

Netrukus jis leisis į savo koncertinį turą „TOP3“, Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus arenose surengdamas dėmesio vertus šou. „Įtraukėme į programą 24 dainas. Esu mėgėjas pakalbėti po kiekvienos dainos, bet šiame ture daug kalbų nebus, dėmesį telkiame į dinamiškus dainų miksus“, – pasakoja Donatas.

Visų dainų tekstus jis kasdien kartojasi galvoje, nes nepripažįsta suflerių. „Atrodo, kad jei pats parašai tekstą – lyg ir savaime turėtum jį mokėti, bet ne visada žodžiai įstringa. Geriausiai savo dainas išmokstu ir užtvirtinu koncertuose. Tačiau jausčiau diskomfortą, žvalgydamasis į suflerį. Dainuodamas turi įsigilinti į emocijas, teksto ieškojimas akimis labai blaško. Taip pat negalėčiau iš anksto suplanuoti, ką pasakysiu publikai: žodžiai išplaukia konkrečią akimirką. Tai, ką pasirašai kambaryje prie stalo, niekada nesuveikia scenoje“, – patikina D. Montvydas.

Donato Montvydo turo „TOP3“ koncertai vyks: spalio 14 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, spalio 15 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje ir spalio 15 d. – Vilniaus „Siemens“ arenoje. Bilietus platina „Bilietai.lt“.